Pětiletá holčička má neuvěřitelné vlasy! Rodiče sklízejí ostrou kritiku | Supermámy

Pětiletá holčička má neuvěřitelné vlasy! Rodiče sklízejí ostrou kritiku

Pětiletá holčička má neuvěřitelné vlasy!
Foto: Instagram
Sdílej na facebooku
19. ledna  2019 
 06:00

Instagram, který založila její matka, sledují desítky tisíc lidí. Nedivíme se. Pětiletá Mia Aflalo z izraelského Tel Avivu má neuvěřitelné vlasy. A co teprve, když jí matka nechá učesat nějaký neobvyklý účes. Rodiče se však zároveň stali terčem ostré kritiky. 

Ačkoli na jejím Instagramu je nakonec jen dvanáct snímků, dost se o něm mluví a ne vždycky v dobrém. Holčička se objevila i v britské edici Vogue a její rodiče čelí kritice za to, že tak malé dítě prezentují na sociálních sítích.

Pod snímky holčičky lidé debatují například o tom, že fotky mohou zaujmout i pedofily, případně poukazují na to, že na některých snímcích je holčička namalovaná – v tom případě však jde o oblečení a účes s líčením na židovský svátek purim, namítají jiní. I  na jiných fotkách je nicméně dívka v oblečení, které pětileté děti obvykle nenosí. 

Tříletá holka se stala hvězdou Instagramu! Její módní kreace vás dostanou

Tříletá holka se stala hvězdou Instagramu! Její módní kreace vás dostanou

Máte-li doma malou dceru, pak víte, že holčičky se obvykle rády oblékají jako princezny, nazouvají si vaše boty a navlékají na sebe oblečení všeho…celý článek

Kritici poukazují i na to, že pětiletá holka těžko pochopí, jak fungují sociální sítě a kde všude mohou její fotky být, případně že těžko může dát podobným vystavováním něco jako informovaný souhlas. Kadeřnice Sagi Dahari nicméně tvrdí, že Mia si přípravu účesů, a to i těch složitých, užívá. 

Testovali jsme dětské rostoucí oblečení! Jak dopadlo hodnocení?

Testovali jsme dětské rostoucí oblečení! Jak dopadlo hodnocení?

Chcete dětské oblečení, které ve škole nebo školce nebude mít každý druhý frekventant? A přitom se nebudete muset děsit toho, že ho dítě zničí? Pak…celý článek

Vychovávají tátové dcery a syny jinak? Ano! V čem se to liší?

Vychovávají tátové dcery a syny jinak? Ano! V čem se to liší?

Poslední studie vědců z Emory University se zaměřila na otce a na to, jak komunikují se svými dcerami a syny. Zaznamenávali náhodné fragmenty jejich…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Doktorky v bikinách, křivák Klaus a…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku