Tříletá holka se stala hvězdou Instagramu! Její módní kreace vás dostanou

Hollie Lawlor
Foto: Instagram/Hollie Lawlor
Sdílej na facebooku
23. srpna  2018 
 06:00

Máte-li doma malou dceru, pak víte, že holčičky se obvykle rády oblékají jako princezny, nazouvají si vaše boty a navlékají na sebe oblečení všeho druhu. A hlavně kolem třetího roku je tahle vášeň populární. Tříletá Hollie Lawlor z Dublinu tuhle vášeň povýšila na víc než na obyčejnou hru. Její modely se začaly objevovat na Instagramu a mají tisíce sledovatelů!

Hollie na fotografiích nepředvádí princeznovské růžové modely, jak by se dalo od tříleté holky očekávat, ale má na nich image dospělé ženy. Snaží se napodobovat instagramové blogerky či modelky, které předvádějí skutečné modely slavných módních značek, a nutno říct, že jim pěkně šlape na paty. Kdo ví, jestli z ní neroste jejich budoucí kolegyně.

Je skvělá, přirozená a svou novou „hru“ velmi miluje. Ráda se nechává fotit a ani trochu se nestydí předvádět. Její matka Pamela ji podporuje a s úsměvem říká, že její tříletá dcera dokáže rozpoznat všechna designová loga a všechny módní značky! Ať je to Gucci, Versace, Adidas nebo Armani. Tedy klobouk dolů!

První momenty po porodu! Podívejte se na třicítku dojemných fotografií

První momenty po porodu! Podívejte se na třicítku dojemných fotografií

První pohled na vlastní dítě krátce po narození patří k nejsilnějším životním zážitkům. Dokládá to i několik desítek snímků, které na svém webu zveřejnila…celý článek

A jak k tomu vlastně došlo? Když se Hollie narodila, matka Pamela jí začala šít oblečení, které jako by z oka vypadlo skutečným značkovým modelům. Když vyrazily na procházku, všichni z nich byli u vytržení, jak se jim líbily. Pamela začala věci prodávat, ale po návratu do práce už šila jen pro svou dceru. Napadlo je modely fotit a dávat na Instagram. Do akce se zapojil i táta, který funguje jako fotograf.

Je to jistě úžasný nápad, ale neměla by se tříletá holka zajímat i o jiné věci? Jak říká matka malé modelky, není důvod ke strachu. Stejně jako jiné tříleté holčičky má ráda zvířata, zpívá a tancuje. Od září prý začne chodit do divadelní školičky. Zcela jistě tam ale přijde v některém ze svých úžasných modelů. Jsme zvědaví. Snad bude vedle skvělých modelů umět i pozdravit.


Co si myslí šestiletá holčička o mateřství? Podívejte se na VIDEO:

Šestiletá holčička vypráví o tom, jak je těžké být matkou • VIDEO: 

 

 

 

Sdílej na facebooku
Autor: aši

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku