Kupte si konečně správnou podprsenku! Prospěje to vašemu zdraví i kráse

Někde už na vás určitě čeká ta pravá
Foto: iStock.com
Sdílej na facebooku
17. května  2018 
 06:00

Opět je tu skvělá akce nazvaná Podprsenková revoluce, díky níž si můžete vybrat skvěle padnoucí kousek spodního prádla a koupit s ho se slevou. 

Právě tenhle týden začal třetí ročník Podprsenkové revoluce. Do akce se letos zapojily tyto firmy: Astratex, TIMO, Vavrys/Craft, Trenýrkárna.cz, Pinkchick/ANB strategy, Euro Fashion, Triola, Sana Sport a Le Chaton. V jejich obchodech si budete moct nakoupit spodní prádlo až s dvacetiprocentními slevami. Ke každému nákupu navíc získáte dva malé dárky od Yves Rocher.

Yves rocher

Od 4. června si kupóny jednoduše můžete zakoupit spolu s tištěným Bleskem pro ženy nebo si je od 1. června můžete stáhnout na stránkách onlinové verze Blesku pro ženy, o víkendu 8. až 10. června pak můžete nakupovat.

Podprsenka slaví 100 let! Podívejte se, jakou nosily naše prababičky

Podprsenka slaví 100 let! Podívejte se, jakou nosily naše prababičky

Kdy vůbec vznikla první podprsenka? Kdy se objevila podprsenka s kosticemi? A věřili byste, že k mání je i podprsenka s uměle vytvořenými bradavkami?…celý článek

V Podprsenkové revoluci ale nejde jen o slevy! Chceme hlavně, abyste se naučila mít ráda svá ňadra a nezdráhala se na ně nakupovat spodní prádlo, i když nemáte třeba dokonalou velikost. Protože co je dokonalé? Každá prsa jsou totiž nádherná i přesto, že si to mnoho žen o těch svých nemyslí.

Za několik let naší Podprsenkové revoluce už možná znáte správnou velikost. Pokud ještě ne, nechte si poradit prostřednictvím našich článků a videí nebo během slevového víkendu od odbornic v obchodech. Poradíme vám nejen s velikostí, ale i s výběrem podprsenky pro tu správnou příležitost, ukážeme si největší trendy a do akce zapojíme i celebrity.

Podívejte se do fotogalerie a naplánujte si, kterou si se slevou koupíte:

Sexy spodní prádlo: Kterým svého partnera naprosto okouzlíte?

Sexy spodní prádlo: Kterým svého partnera naprosto okouzlíte?

Udělejte na Nový rok radost nejen sobě, ale i svému partnerovi. Sexy prádélko oživí nejednu ložnici. Záleží na vás, jestli zvolíte bílé prádlo pro…celý článek

Zájem o plastickou chirurgii bude pořád

Zájem o plastickou chirurgii bude pořád

Malá prsa, povislá oční víčka nebo přebytečný tuk v problémových partiích – to jsou nejčastější důvody, proč ženy stále častěji vyhledávají…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: Markéta Tošnarová

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku