Blogerka Ejvi: Pokojíček syna Edgara vyladila v severském stylu | Supermámy

Blogerka Ejvi: Pokojíček syna Edgara vyladila v severském stylu

VIDEO: Karel Dlabač
Sdílej na facebooku
11. května  2018 
 06:00

"Nevidím důvod, proč by neměl být pokojíček rovnou krásný a nachystaný," řekla blogerka Eva Michitarjan, známá spíše coby Ejvi Freedom, už v době, kdy byla teprve těhotná. Pokojíček sice zatím slouží především k přebalování, ale Ejvi si jeho zařizování v minimalistickém stylu užila do posledního detailu.

U Ejvi doma převažuje převážně severský styl. Vše se snaží ladit do jednoduchého stylu, kdy převažují hlavně světlé barvy. Stejně tak vypadá i pokoj jejího syna. "Až bude Edgar větší a bude jevit zájem o nějaké konkrétní věci, prvky, barvy a podobně, tak mu pokojíček přizpůsobíme jeho vkusu," říká blogerka.

Nejoblíbenějším místem malého Edgara je prozatím přebalovací pult. Má u něj nejen hračky, ale také spoustu dětské kosmetiky. V postýlce má kromě polštářků také různé hračky a plyšáky. Všechny doplňky, které pokojíček zdobí, jsou díky Ejvině vkusu decentní a designové. Podívejte se na video!

Více se dozvíte v aktuálním čísle časopisu Blesk Bydlení

Blesk Bydlení květen

Odkoukejte účinný způsob, jakým William a Kate mluví s dětmi

Odkoukejte účinný způsob, jakým William a Kate mluví s dětmi

Domluvit se s batolaty a předškoláky do nějakých tří pěti let je někdy těžké. Existuje přitom celkem jednoduchý trik, který to může hodně usnadnit.…celý článek

Jako ve vlaku! Podívejte se na originální pokojíček syna Terezy Kostkové

Jako ve vlaku! Podívejte se na originální pokojíček syna Terezy Kostkové

Když se před nějakým rokem dvěma herečka Tereza Kostková rozhodla, že nechá svému synovi Tondovi nově zařídit pokojíček, dostala dobrý nápad. Chtěla,…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Tohle vědí sociální sítě o vašich dětech! Úplně je to šokovalo

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku