Blogerka Ejvi: Pokojíček syna Edgara vyladila v severském stylu

VIDEO: Karel Dlabač
Sdílej na facebooku
11. května  2018 
 06:00

"Nevidím důvod, proč by neměl být pokojíček rovnou krásný a nachystaný," řekla blogerka Eva Michitarjan, známá spíše coby Ejvi Freedom, už v době, kdy byla teprve těhotná. Pokojíček sice zatím slouží především k přebalování, ale Ejvi si jeho zařizování v minimalistickém stylu užila do posledního detailu.

U Ejvi doma převažuje převážně severský styl. Vše se snaží ladit do jednoduchého stylu, kdy převažují hlavně světlé barvy. Stejně tak vypadá i pokoj jejího syna. "Až bude Edgar větší a bude jevit zájem o nějaké konkrétní věci, prvky, barvy a podobně, tak mu pokojíček přizpůsobíme jeho vkusu," říká blogerka.

Nejoblíbenějším místem malého Edgara je prozatím přebalovací pult. Má u něj nejen hračky, ale také spoustu dětské kosmetiky. V postýlce má kromě polštářků také různé hračky a plyšáky. Všechny doplňky, které pokojíček zdobí, jsou díky Ejvině vkusu decentní a designové. Podívejte se na video!

Více se dozvíte v aktuálním čísle časopisu Blesk Bydlení

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku