Blogerka Ejvi: Pokojíček syna Edgara vyladila v severském stylu

VIDEO: Karel Dlabač
Sdílej na facebooku
11. května  2018 
 06:00

"Nevidím důvod, proč by neměl být pokojíček rovnou krásný a nachystaný," řekla blogerka Eva Michitarjan, známá spíše coby Ejvi Freedom, už v době, kdy byla teprve těhotná. Pokojíček sice zatím slouží především k přebalování, ale Ejvi si jeho zařizování v minimalistickém stylu užila do posledního detailu.

U Ejvi doma převažuje převážně severský styl. Vše se snaží ladit do jednoduchého stylu, kdy převažují hlavně světlé barvy. Stejně tak vypadá i pokoj jejího syna. "Až bude Edgar větší a bude jevit zájem o nějaké konkrétní věci, prvky, barvy a podobně, tak mu pokojíček přizpůsobíme jeho vkusu," říká blogerka.

Nejoblíbenějším místem malého Edgara je prozatím přebalovací pult. Má u něj nejen hračky, ale také spoustu dětské kosmetiky. V postýlce má kromě polštářků také různé hračky a plyšáky. Všechny doplňky, které pokojíček zdobí, jsou díky Ejvině vkusu decentní a designové. Podívejte se na video!

Více se dozvíte v aktuálním čísle časopisu Blesk Bydlení

Odkoukejte účinný způsob, jakým William a Kate mluví s dětmi

Odkoukejte účinný způsob, jakým William a Kate mluví s dětmi

Domluvit se s batolaty a předškoláky do nějakých tří pěti let je někdy těžké. Existuje přitom celkem jednoduchý trik, který to může hodně usnadnit.…celý článek

Jako ve vlaku! Podívejte se na originální pokojíček syna Terezy Kostkové

Jako ve vlaku! Podívejte se na originální pokojíček syna Terezy Kostkové

Když se před nějakým rokem dvěma herečka Tereza Kostková rozhodla, že nechá svému synovi Tondovi nově zařídit pokojíček, dostala dobrý nápad. Chtěla,…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku