Konec prázdnin? Tihle rodiče to vtipně oslavili fotkami | Supermámy

Konec prázdnin? Tihle rodiče to vtipně oslavili fotkami

Takže vyrážíme
Foto: Borepanda.com
Sdílej na facebooku
20. srpna  2018 
 06:00

Už jen dva týdny! Možná vás krátící se prázdniny trápí podobně jako vaše potomky, ale přiznejme si to: spousta rodičů se na září svým způsobem těší. Protože jejich dny a dny jejich dětí zase dostanou řád, i když to na druhou stranu představuje otravu v podobě nákupu pomůcek a také spoustu dalších výdajů. 

Podívejte se, jak se z prvního školního dne dokážou někteří rodiče radovat! Web Boredpanda.com vyzval své čtenáře, aby mu posílali fotky z prvního školního dne – prázdniny například v USA či ve Skandinávii skončily před týdnem či dvěma. Některé snímky jsou i z minulých let. 

GALERIE: Začala škola! Rodiče se radují, děti smutní

Rodiče na snímcích skáčou radostí dva metry vysoko, tančí či si připíjejí, zatímco děti se jako jeden muž tváří kysele. Fotky jsou trochu nahrané, ale i tak se jim dá rozumět, ne? 

Branky, body, kokoti: Pozor na hustý chlapy a holky, co můžou za 2. světovou

Branky, body, kokoti: Pozor na hustý chlapy a holky, co můžou za 2. světovou

Někdy je to fakt těžké rozhodování, komu toho prasáka týdne udělit. Je horší člověk, který za drahý prachy probouzí v mužích divoké zvíře, nebo mudrlant…celý článek

9 nesmyslů, které bude škola od září zase chtít po vašich dětech

9 nesmyslů, které bude škola od září zase chtít po vašich dětech

Až po pár nájezdových dnech začne normální výuka, dočkáte se. Požadavky, které učitelky diktují do dětských notýsků – případně posílají mailem – a…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Samy ven a sem tam facka? Tohle všechno už děti nezažijí, ačkoli…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku