Virální hit! Rodiče se nemohou dočkat, až děti konečně odejdou do školy

Ta upřímnost! Rodiče se nemohou dočkat, až děti konečně odejdou do školy
VIDEO: Facebook
Sdílej na facebooku
30. srpna  2018 
 07:21

Možná vás děsí blížící se školní povinnosti vašich potomků. Ale možná se tak trochu těšíte na to, že váš život zase dostane nějaký řád. A že se o děti během dne bude také starat někdo jiný než vy, protože zorganizovat prázdniny je někdy trochu náročné. Každopádně my rodičům z téhle videoscénky rozumíme. 

Jasně, že tahle scénka je nahraná, ale bezesporu vyjadřuje pocity mnoha dětí i rodičů v první školní den. V mnoha zemích už škola začala, české děti to čeká v pondělí 3. září. Právě teď je čas, kdy se ve školách natírají podlahy, zatímco doma na povrch vyplouvají zapomenuté červencové svačiny. 

Chcete si – respektive svým dětem – udělat radost? Můžete pro ně vyhrát skvělé sešity Oxford! Jak na to, to se dozvíte v dalším linku. Soutěž běží až do 31. srpna! 

Soutěž ukončena: Vyhrajte tašku plnou školních sešitů Oxford!

Soutěž ukončena: Vyhrajte tašku plnou školních sešitů Oxford!

Léto je sice v plném proudu, ale čas shánění vhodných pomůcek ke studiu se rychle blíží. Pořiďte letos dětem takové sešity, ze kterých…celý článek

Konec prázdnin? Tihle rodiče to vtipně oslavili fotkami

Konec prázdnin? Tihle rodiče to vtipně oslavili fotkami

Už jen dva týdny! Možná vás krátící se prázdniny trápí podobně jako vaše potomky, ale přiznejme si to: spousta rodičů se na září svým způsobem těší.…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku