Virální hit! Rodiče se nemohou dočkat, až děti konečně odejdou do školy

Ta upřímnost! Rodiče se nemohou dočkat, až děti konečně odejdou do školy
VIDEO: Facebook
Sdílej na facebooku
30. srpna  2018 
 07:21

Možná vás děsí blížící se školní povinnosti vašich potomků. Ale možná se tak trochu těšíte na to, že váš život zase dostane nějaký řád. A že se o děti během dne bude také starat někdo jiný než vy, protože zorganizovat prázdniny je někdy trochu náročné. Každopádně my rodičům z téhle videoscénky rozumíme. 

Jasně, že tahle scénka je nahraná, ale bezesporu vyjadřuje pocity mnoha dětí i rodičů v první školní den. V mnoha zemích už škola začala, české děti to čeká v pondělí 3. září. Právě teď je čas, kdy se ve školách natírají podlahy, zatímco doma na povrch vyplouvají zapomenuté červencové svačiny. 

Chcete si – respektive svým dětem – udělat radost? Můžete pro ně vyhrát skvělé sešity Oxford! Jak na to, to se dozvíte v dalším linku. Soutěž běží až do 31. srpna! 

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku