Video: Tati, mami, kde jste? Batole s kamerou hledá rodiče při hře na schovávanou

Malé dítě s kamerou na hlavě hledá své rodiče při hře na schovávanou
VIDEO: Youtube/Dan
Sdílej na facebooku
18. února  2016 
 06:00

Malé děti milují hru na schovávanou. Rodiče jednoho malého chlapce se ji rozhodli zpestřit i pro sebe tím, že synovi dali na hlavu lehoučkou kameru, a natočili tak to, jak vypadá hledání schovaných rodičů z jeho pohledu. 

Vypadá to až trochu strašidelně. Zatímco se stmívá, hledá malý kluk své rodiče, kteří se schovali někde v bytě. Prochází místnost po místnosti. Nakonec se mu to povede, díky psovi. "Ollie, ty zrádče!" napsal proto Dan Iverson, otec malého kluka, z legrace v závěru videa. To pak zveřejnil na YouTube. 

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku