Princezně Charlottě je dnes přesně rok! Kate zveřejnila její fotky

Foto: kensingtonroyal/instagram
Sdílej na facebooku
2. května  2016 
 14:00

Tmavovlasá modrooká princezna Charlotte slaví dnes první narozeniny. Holčička, celým jménem Charlotte Elizabeth Diane, se běžně neobjevuje na veřejnosti, ale teď její matka vévodkyně Kate zveřejnila několik fotek, které pořídila na rodinné zahradě v Norfolku a uvnitř domu. Komu je podle vás holčička podobná? 

Děti prince Williama a jeho ženy Kate jsou od sebe necelé dva roky. Zatímco malá Charlotte má dnes první narozeniny, jejímu bratrovi Georgeovi budou v červenci tři. Rodiče čas od času zveřejní nějaké jejich snímky, nedávno například z rodinné zimní dovolené nebo snímek vnoučat s královnou Alžbětou, která slavila devadesátiny. 

Je vaše dítě rozmazlené? 4 věci, podle kterých to poznáte

Je vaše dítě rozmazlené? 4 věci, podle kterých to poznáte

Každé dítě je jiné a potřebuje také jiný přístup od rodičů. Univerzální poučka nebo výčet bodů, podle kterých jednoznačně lze poznat rozmazlené dítě,…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy