Jak táta uspává dítě: Co všechno v zoufalství zkouší? | Supermámy

Jak táta uspává dítě: Co všechno v zoufalství zkouší?

Otec se snaží uspat batole. A moc se mu to nedaří
VIDEO: Facebook/HowToDAD
Sdílej na facebooku
3. června  2016 
 06:00

Co funguje u vás? Nebo přesněji řečeno: co zkoušíte a doufáte, že to zabere? Řeč je o uspávání dětí, zvláště těch nejmenších, protože to je vysoká škola rodičovské kreativity a trpělivosti v jednom. Podívejte se, co všechno zkouší jeden otec, který své výchovné pokusy a další zážitky s potomkem zveřejňuje na Facebooku. 

Na tomhle videu je potěšující jedno: každý, kdo se někdy pokoušel uspat miminko nebo batole, ví, že v tom není sám. Tatínek se v něm pokouší uspat holčičku, které je něco málo přes rok, a ona mu vzdoruje. Nepláče, dokonce se vždycky ochotně uloží, když ji k tomu vyzve, ale o spánku nemůže být řeč. 

Otec se snaží uspat batole. A moc se mu to nedaří • VIDEO: 

Schválně se podívejte, co všechno vyzkoušel, a přesto to nezabralo. Dělal, že je pomalu supící mašinka, předváděl, jak je sám moc ospalý, vlezl si k holčičce do postýlky, zkoušel tiše odejít z pokoje, když to vypadalo nadějně, a dokonce se pustil do zpívání ukolébavky, ačkoli to není jeho silná stránka. Tak se alespoň rozhodl natočit video a zveřejnit ho na svém facebookovém profilu, aby povzbudil rodiče, kteří jsou na tom podobně. 

Pusťte mu fén nebo vysavač! 7 rad, jak uklidnit plačící dítě

Pusťte mu fén nebo vysavač! 7 rad, jak uklidnit plačící dítě

Někdy stačí málo – přebalit, nakrmit nebo pochovat – a děťátko v klidu usne. Jindy pláče a pláče a rodič je zoufalý. Pláč nebere konce a zdá se, že…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Proč jsou matky nevyspalé? Noční video odhaluje pravdu!

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku