A jaké je to vaše zlatíčko? Podívejte se, jak se žije rodičům s malými dětmi | Super mámy

A jaké je to vaše zlatíčko? Podívejte se, jak se žije rodičům s malými dětmi

Čas na klidnou snídani!
Foto: brightside.me by asthkik.com
Sdílej na facebooku
16. září  2016 
 06:00

Tohle znají všichni rodiče malých dětí. Představujeme si, jak s nimi v klidu snídáme, jak se s nimi během pár minut vypravíme a vyrazíme ven, jak s nimi něco namalujeme  - pěkně u stolku - a jak se s nimi v klidu vyspíme. Občas to vyjde! A to je skvělé, ne? Většinou ne, jak ukazují následující vtipné kresby. 

Každopádně, i dítě, které vás nenechá během dne ani chvíli vydechnout a boří vám jednu naivní rodičovskou představu za druhou, je určitě roztomilé. A vy ho můžete přihlásit do naší soutěže Zlatíčka

GALERIE: Vypadá to u vás doma stejně? 

Pro inspiraci a pro pobavení tu pro vás máme galerii nikoli fotek, ale obrázků, které pro web Brightside.me nakreslila tatarská ilustrátorka Astkhik Rakimova. Její postřehy o rodičovství jsou hodně trefné, že? 

Přihlašovat do soutěže se můžete až do 10. října do pravého poledne. Příliš neotálejte, jakmile se začne hlasovat, s každým dnem byste zbytečně přicházeli o hlasy. Soutěž probíhá ve čtyřech fázích. Po přihlášení nadchází internetové hlasování, ze kterého postoupí z každé kategorie prvních sto zlatíček do SMS semifinálového hlasování. A z něj pak postupuje do finálového kola prvních třicet soutěžících z každé kategorie.

Zlatíčka: Tyhle děti vyhrály minule! Letos můžete desetitisíce získat vy

Zlatíčka: Tyhle děti vyhrály minule! Letos můžete desetitisíce získat vy

Láká vás výhra třicet tisíc korun? Není se čemu divit, takové peníze jen tak na ulici nenajdete! Zato je ale můžete vyhrát v soutěži Zlatíčka! Jestli…celý článek

Na rozdíl od loňských ročníků se tentokrát nesoutěží podle krajů, ale podle věkových kategorií. Ty jsou tři. Zlatíčka do dvou let, zlatíčka od dvou do šesti let a zlatíčka od šesti do dvanácti. Soutěže se tedy může zúčastnit kdokoliv narozený před 25. říjnem 2004.

Mobilní telefon Samsung Galaxy J5.
Motivací soutěžit je hned několik. Kromě třiceti tisíc korun si vítěz bude moct užít i profesionální fotografování pro Blesk pro ženy a mobilní telefon Samsung Galaxy J5. Ten získají vítězové všech tří kategorií. Ceny jsou ale připraveny pro prvních patnáct.

Ceny:

Ceny v hlavní kategorii:

1. místo 30 000 korun

2. místo 15 000 korun

3. místo 5 000 korun

4. místo 3 000 korun

5. místo 2 000 korun

6. – 15. místo autosedačky Chicco

Přihlašovat se můžete ZDE.

Autosedačka Chicco.

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.
Video
Pobavte se! 28 tipů, jak se raději nikdy nestarat o miminko!

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku