Zlatíčka: Tyhle děti vyhrály minule! Letos můžete desetitisíce získat vy

Kdo se stane letošním Zlatíčkem?
Foto: Shutterstock.com
Sdílej na facebooku
14. září  2016 
 09:16

Láká vás výhra třicet tisíc korun? Není se čemu divit, takové peníze jen tak na ulici nenajdete! Zato je ale můžete vyhrát v soutěži Zlatíčka! Jestli je vašemu dítěti méně jak dvanáct let, neváhejte a přihlaste jej!

Klaudinka, Verunka nebo Stefanie. Je pravda, že co do vítězů posledních sedmi ročníků soutěže Zlatíčka vyhrávají na plné čáře holčičky. Pouze v roce 2009 a 2010 na prvním místě skončili chlapci. Nicméně o to větší výzva by to mohla být pro vás, pokud máte doma roztomilého raubíře! Prolomte tu ženskou linii a přihlaste se do soutěže Zlatíčka.  

Rok 2015: Klaudinka

Kromě toho, že se bude vaše dítě honosit titulem Zlatíčko, tak může vyhrát i hlavní cenu a to je 30 000 korun. Odměna je ale připravena i pro další soutěžící na prvních patnácti místech. 

Soutěží se ve třech kategoriích, a to Zlatíčka do 2 let, Zlatíčka od 2 do 6 let a Zlatíčka od 6 do 12 let. Nejprve se hlasuje přes internet, kde z každé kategorie postoupí prvních sto Zlatíček s největším počtem hlasů. Pak nastupuje semifinálové SMS hlasování, ze kterého do toho finálového postoupí třicet fotografií s největším počtem hlasů. Vítězem se stane ten, kdo získá v tomto kole nejvíce hlasů. 

Soutěž Zlatíčka 2016! Hrajte o ceny za více jak 80 000 korun!

Soutěž Zlatíčka 2016! Hrajte o ceny za více jak 80 000 korun!

Určitě i vy máte doma alba plná fotografií vašich dětí, tak co se s nimi nepochlubit? Navíc když můžete vyhrát až třicet tisíc korun a mobilní telefon…celý článek

Takže neváhejte, prolistujte rodinná alba a přihlaste se! Čas máte až do 10. října. Ale příliš dlouho neotálejte! 29. září začíná internetové hlasování. Pokud se přihlásíte do té doby, neuniknou vám žádné případné hlasy. 

Přihlašovat se můžete ZDE.

1. cena: Ten, kdo získá nejvíce SMS hlasů ve finále, se bude moci pyšnit titulem Zlatíčko 2016. Mimo to vyhraje peněžní částku 30 000 korun. Na okamžik zažije slávu reflektorů, a to při fotografování pro časopis Blesk pro ženy.

Mobilní telefon Samsung Galaxy J5.

2. cena: Druhý v pořadí získá peněžní odměnu 15 000 korun.

3. cena: Třetí v pořadí získá peněžní odměnu 5 000 korun.

4. cena: Čtvrtý v pořadí získá peněžní odměnu 3 000 korun.

5. cena: Pátý v pořadí získá peněžní odměnu 2 000 korun.

6. - 15. cena: Soutěžící, kteří se umístí na šestém až patnáctém místě vyhrají autosedačku Chicco.

Autosedačka Chicco.

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku