Vzácná dvojčata Leia a Lauren: Šťastní rodiče jim pořizují vtipné fotky a videa

Dneska už Leia a Lauren chodí
Foto: @leialauren
Sdílej na facebooku
19. listopadu  2016 
 06:00

Dvě malé holčičky jsou takzvaná momo dvojčata – jsou nejen jednovaječná, ale měla společné i plodové obaly a placentu, což v těhotenství znamená zvýšené množství rizik. Nakonec však vše dobře dopadlo, holčičky jsou zdravé. A rodiče je nechávají vtipně fotit nebo s nimi natáčejí videa, která zveřejňují zejména na Instagramu. 

Narození takových dvojčat je svým způsobem zázrak, a proto se rodiče rozhodli, že ho budou neustále oslavovat. A to třeba pomocí fotek a videí. 

Dvojčat, jako je Leia a Lauren, se rodí pouhé procento • VIDEO: 

Peter a Amber, rodiče holčiček, kromě toho provozují e-shop s vlastním originálním oblečením pro děti, který pojmenovali po svých dcerkách. "Těhotenství bylo náročné, ale nakonec to dobře dopadlo, holčičky se narodily ve 32. týdnu a vážily 1,5 a 1,6 kilo," píší na svém webu.

Holčičky přišly na svět o dva měsíce dříve, a tak musely ještě několik týdnů zůstat v nemocnici, domů si je rodiče přivezli přesně na narozeniny jejich matky Amber. 

70 fotek porodů, které ukazují ženskou sílu: Něha, bolest, emoce a láska!

70 fotek porodů, které ukazují ženskou sílu: Něha, bolest, emoce a láska!

Narození dítěte patří k nejsilnějším životním okamžikům. Dokládají to i záběry z těchto momentů, které pořizují otcové miminek, porodní asistentky…celý článek

Vzkaz pro babičky: 9 věcí ve výchově a péči o děti, které už neplatí

Vzkaz pro babičky: 9 věcí ve výchově a péči o děti, které už neplatí

Proč ji nedáváš na nočník, když už jí byl rok? A proč ho neplácneš, když "je tak drzej"? Podobných mezigeneračních sporů se v rodinách objevuje každý…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku