Soutěž o 100 000 korun! Internetové hlasování začíná, stále máte šanci! | Supermámy

Soutěž o 100 000 korun! Internetové hlasování začíná, stále máte šanci!

Máte vtipnou fotku svého zlatíčka? Přihlaste se do soutěže!
Máte vtipnou fotku svého zlatíčka? Přihlaste se do soutěže!
Foto: Shutterstock
Sdílej na facebooku
2. května  2017 
 09:22

Ještě jste se nepřihlásili do soutěže Zlatíčka, abyste mohli hrát o ceny za 100 000 korun? Pak příliš neotálejte! Internetové hlasování totiž začíná! 

Dětské kolo, mobilní telefon iPhone, poukazy na elektroniku nebo 25 000 korun v hotovosti. Prostě ceny v soutěži Zlatíčka skutečně stojí za to. Ale abyste se k nim dostali, musíte se přihlásit. S tím příliš neotálejte, protože v úterý 2. května začalo internetové hlasování. 

Z něj postupuje do semifinálového hlasování 100 soutěžících z každé kategorie. Kategorie jsou tři. Děti do dvou let, od dvou do šesti let a od šesti let do dvanácti. A vy ještě pořád máte šanci do jedné z kategorií přihlásit i vaše zlatíčko! Letos jsou totiž větší šance na výhru než kdy dříve. Kromě čtenářů o vítězi totiž rozhoduje i porota složená ze členů redakce. 

Neuvěříte, co matka napsala chůvě! Co nejvíc televize, sladkostí, a kojení navrch

Neuvěříte, co matka napsala chůvě! Co nejvíc televize, sladkostí, a kojení navrch

Každá chůva, která bude hlídat děti, uvítá, když jí rodiče nechají pár informací, co na děti platí a co ne. Ovšem ne každá najde tak překvapivou…celý článek

Vítězové tak nakonec budou dva. Oba si odnesou cenu 25 000 korun. Ceny jsou ale připraveny i pro další soutěžící. Odměnu dostanou první tři z každé kategorie, kteří v semifinálovém hlasování získají největší podporu. Všechny ceny si můžete připomenout ZDE

Přihlášení je jednoduché! Stačí se podívat na stránky soutěže, kde máte vše krok po kroku vysvětleno. 

Je vaše dítě alespoň tak roztomilé jako děti v následujícím videu? Pak neváhejte!

Malý kluk utišuje svou malinkou plačící sestru • VIDEO: 

Novinka v soutěži Zlatíčka! Větší šance pro každého vyhrát ceny za 100 000 korun!

Novinka v soutěži Zlatíčka! Větší šance pro každého vyhrát ceny za 100 000 korun!

Letošní ročník soutěže zažil bouřlivý začátek. Pouhé tři dny od jeho odstartování už soutěží více než tisícovka přihlášených. Není nutné ale chytat…celý článek

Zlatíčka 2017: Právě začíná soutěž o ceny za 100 tisíc korun!

Zlatíčka 2017: Právě začíná soutěž o ceny za 100 tisíc korun!

Už dnes můžete začít přihlašovat děti do dalšího ročníku naší soutěže Zlatíčka. Letos pro vás máme jednu velkou novinku: jeden vítěz vzejde z klasického…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti LIVE: Vypnutej Vémola, lhář sexuolog a vězení…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku