Novinka v soutěži Zlatíčka! Větší šance pro každého vyhrát ceny za 100 000 korun!

Máte doma podobnou roztomilou fotografii z dovolené? Sem s ní!
Foto: Shutterstock.com
Sdílej na facebooku
24. dubna  2017 
 06:00

Letošní ročník soutěže zažil bouřlivý začátek. Pouhé tři dny od jeho odstartování už soutěží více než tisícovka přihlášených. Není nutné ale chytat se za hlavu, protože šance jsou pořád stejně vysoké. A navíc, tentokrát máme totiž připraveny hned dvě hlavní ceny! Kromě té od čtenářů budeme totiž vyhlašovat i cenu redakce. 

Zatímco všechny předešlé ročníky měli osud výherce ve svých rukou výhradně čtenáři, tentokrát to bude mnohem vyrovnanější. Samozřejmě zůstává hlasování, ve kterém veřejnost zvolí, které Zlatíčko si zaslouží nosit tento titul. Kromě toho ale letos poprvé bude vybírán vítěz porotou, která bude složena ze členů redakce. 

Vítězové si navzájem nebudou mít téměř co závidět. Oba dva totiž získají peněžitou odměnu, a to konkrétně 25 000 korun. Vítěz, který ale vzejde z hlasování veřejnosti, k tomu ještě prožije profesionální fotografování pro Blesk pro ženy. 

Zlatíčka 2017: Právě začíná soutěž o ceny za 100 tisíc korun!

Zlatíčka 2017: Právě začíná soutěž o ceny za 100 tisíc korun!

Už dnes můžete začít přihlašovat děti do dalšího ročníku naší soutěže Zlatíčka. Letos pro vás máme jednu velkou novinku: jeden vítěz vzejde z klasického…celý článek

Na své si přijdou také soutěžící na dalších příčkách. V případě hlasování veřejnosti druhý v pořadí získá mobilní telefon Apple iPhone 7, třetí pak poukaz na dětské kolo Amulet v hodnotě 10 000 korun. 

V případě ceny redakce druhý v pořadí získá poukaz od společnosti Electro World v hodnotě 10 000 korun a třetí poukaz od stejné firmy v hodnotě 5000 korun. Ceny jsou také připraveny pro první tři soutěžící z každé kategorie. Jsou to opět poukazy od společnosti Electro World v hodnotách 3000, 2000 a 1000 korun. 

Cen je tedy více než dost. Tak nad čím ještě přemýšlíte? Stačí se zaregistrovat na stránkách soutěže supermamy.cz/zlaticka. Tady najdete také veškeré další informace.

Neslyšící babička učí vnučku znakovou řeč. Neuvěřitelná reakce miminka!

Neslyšící babička učí vnučku znakovou řeč. Neuvěřitelná reakce miminka!

Malá holčička a její babička. Obě neslyší a spolu se staly hrdinkami dojemného videa, na němž žena vnučce ukazuje znakovou řeč. Babička sotva devítitýdenní…celý článek

Jak rostou děti Anny Geislerové, Leony Machálkové či Ivety Bartošové? Podívejte se!

Jak rostou děti Anny Geislerové, Leony Machálkové či Ivety Bartošové? Podívejte se!

Zatímco některé celebrity se snaží, aby se jejich děti před objektivy moc neobjevovaly, jiné je prezentují jako nedílnou součást svého života a běžně…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku