Novinka v soutěži Zlatíčka! Větší šance pro každého vyhrát ceny za 100 000 korun!

Máte doma podobnou roztomilou fotografii z dovolené? Sem s ní!
Foto: Shutterstock.com
Sdílej na facebooku
24. dubna  2017 
 06:00

Letošní ročník soutěže zažil bouřlivý začátek. Pouhé tři dny od jeho odstartování už soutěží více než tisícovka přihlášených. Není nutné ale chytat se za hlavu, protože šance jsou pořád stejně vysoké. A navíc, tentokrát máme totiž připraveny hned dvě hlavní ceny! Kromě té od čtenářů budeme totiž vyhlašovat i cenu redakce. 

Zatímco všechny předešlé ročníky měli osud výherce ve svých rukou výhradně čtenáři, tentokrát to bude mnohem vyrovnanější. Samozřejmě zůstává hlasování, ve kterém veřejnost zvolí, které Zlatíčko si zaslouží nosit tento titul. Kromě toho ale letos poprvé bude vybírán vítěz porotou, která bude složena ze členů redakce. 

Vítězové si navzájem nebudou mít téměř co závidět. Oba dva totiž získají peněžitou odměnu, a to konkrétně 25 000 korun. Vítěz, který ale vzejde z hlasování veřejnosti, k tomu ještě prožije profesionální fotografování pro Blesk pro ženy. 

Na své si přijdou také soutěžící na dalších příčkách. V případě hlasování veřejnosti druhý v pořadí získá mobilní telefon Apple iPhone 7, třetí pak poukaz na dětské kolo Amulet v hodnotě 10 000 korun. 

V případě ceny redakce druhý v pořadí získá poukaz od společnosti Electro World v hodnotě 10 000 korun a třetí poukaz od stejné firmy v hodnotě 5000 korun. Ceny jsou také připraveny pro první tři soutěžící z každé kategorie. Jsou to opět poukazy od společnosti Electro World v hodnotách 3000, 2000 a 1000 korun. 

Cen je tedy více než dost. Tak nad čím ještě přemýšlíte? Stačí se zaregistrovat na stránkách soutěže supermamy.cz/zlaticka. Tady najdete také veškeré další informace.

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku