Neuvěřitelné koupání novorozenců. Podívejte se na dojemné video!

Neuvěřitelné koupání nejmenších dětí. Pozor však, doma byste to raději zkoušet neměli
VIDEO: wirepressagency/sonia rochel
Sdílej na facebooku
22. března  2017 
 06:00

Není pravda, že se novorozenci a malí kojenci musí každý den koupat, ačkoli někteří zdravotníci to ještě stále tvrdí. Ale na druhou stranu právě koupání může být dětem veskrze příjemné, protože jim připomíná pobyt v děloze. Využívá to například francouzská zdravotní sestra Sonia Rochel, která přišla s úplně novým způsobem koupání dětí. Nejde v něm ani tak o hygienu jako spíše o příjemné pocity. Schválně se podívejte na video. 

Věřili byste, že pro novorozence může představovat koupání mimořádně uklidňující záležitost? V podání zdravotnice Sonie Rochel ano – využívá působení vody a hmatu, aby dítě co nejvíce uvolnila. Tímto způsobem koupe děti krátce po narození ještě v porodnici a věří, že je tím uklidní po namáhavé cestě na svět, protože voda jim připomíná tekutinu, která je obklopovala v děloze. 

Neuvěřitelné koupání nejmenších dětí. Pozor však, doma byste to raději zkoušet neměli • VIDEO: 

Pozor, doma byste to raději zkoušet neměli, aby se dítě nenalokalo vody. Podobné uvolnění však může přinést koupání dítěte ve speciálním koupacím kyblíku, který je určen pro děti od narození do tří měsíců. 

Vybíráte jméno pro dítě? Pozor, může mu ublížit na celý život!

Vybíráte jméno pro dítě? Pozor, může mu ublížit na celý život!

Všichni rodiče si rádi myslí, že jejich dítě je to nejroztomilejší, nejchytřejší, nejrychlejší, nejzajímavější, prostě nej. A ještě jeden jev tu je,…celý článek

Upřímná zpověď: Matka dvou dětí dává na web fotky, jak vypadá život s dětmi doopravdy

Upřímná zpověď: Matka dvou dětí dává na web fotky, jak vypadá život s dětmi doopravdy

Blogerka Ilana Wiles vytvořila instagramový účet, který je pro rodiče malých dětí opravdovým požehnáním. Na upřímných fotkách, které nemají nic společného…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: wall

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku