Táta a miminko: Originální fotky novorozence, které stojí za vidění

Žádné kýčovité rekvizity, žádný photoshop
Foto: ktosnaprzyczepke.pl/boredpanda.com
Sdílej na facebooku
23. března  2016 
 10:00

Nezajímavých fotek miminek, která na nich vypadají jedno jako druhé, je plný svět. Jak to udělat jinak? Někdo na to jde návštěvou fotografa, který pořídí fotky s pomocí různých více či méně kýčovitých rekvizit, jiný zkusí vymyslet originální fotky sám. Přesně tak na to šli polští rodiče, kteří pořídili vtipné snímky táty a měsíčního miminka, které jsou naprosto originální. 

"Chtěli jsme vytvořit poněkud surrealistické snímky našeho dítěte, aniž bychom používali různé koláže a úpravy fotografií," vysvětlují autoři snímků, které zveřejnili na webu boredpanda.com. Zároveň dbali na to, aby se měsíční miminko cítilo během fotografování bezpečně a aby to pro něj nebylo ani v nejmenším nepohodlné. 

Autoři projektu jsou fotografové a blogeři, mají spolu dvě děti, které často fotografují v rámci svých projektů na vlastní blog o rodině a životním stylu. 

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku