Kojení je normální! Modelky, herečky a zpěvačky ukazují světu, jak kojí děti

Topmodelka Gisele Bundchen ukázala veřejnosti, že kojit se dá opravdu i v práci. Na snímku je se svou dcerou Vivian zachycena ve chvíli, kdy ji tým vizážistů chystá na focení.
Foto: Instagram/Gisele Bundchen
Sdílej na facebooku
26. března  2016 
 06:00

Někomu to může stále připadat pohoršující, jiný se nad tím nepozastaví. Ať je to, jak je to, kojení na veřejnosti už není v naší společnosti tabu. Své se k tomu rozhodly říct i matky z řad celebrit a na sociálních sítích zveřejňují fotografie, na kterých kojí své děti.

"Je to to nejlepší, co dítěti mohu dát. Možná kvůli tomu nebude potřebovat v budoucnu pomoc terapeutů a dalších odborníků," míní kanadsko-americká zpěvačka Alanis Morissette. Rozhodla se kojit syna tak dlouho, jak bude potřebovat. "Pokud matka může kojit, je to nejlepší možná volba," připojuje se topmodelka Karolína Kurková. Také ona poslala do světa intimní fotografii sebe a svého syna.

A zatímco o prospěšnosti kojení už nikdo nediskutuje, o odhalování ňader na veřejnosti ano. Své si schytala americká herečka Alyssa Milano, když zveřejnila takové fotografie. Prý na nich ukazovala zbytečně více, než bylo nutné. Herečka ovšem prohlásila, že prsa byla stvořena k tomu, aby krmila děti, a zahájila kampaň Kojení je normální. Stále více a více maminek z řad slavných se ukazuje s dítětem u prsu. Podívejte se do fotogalerie.

Sdílej na facebooku
Autor: is

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku