Jak otec vyzrál na kojení, když se jeho žena musela vrátit do práce | Supermámy

Jak otec vyzrál na kojení, když se jeho žena musela vrátit do práce

Otec ukazuje, jak kojí, když matka malého kojence není doma
Foto: Facebook/Chris Allen
Sdílej na facebooku
28. května  2016 
 10:00

Trošku kontroverzní je video, které na facebook nahrál Američan Chris Allen. Několikanásobný otec natočil, jak krmí mlékem malou dceru poté, co se jeho snoubenka Jennifer musela vrátit do práce. Snažil se přitom, aby krmení co nejvíce připomínalo kojení, na které byla holčička dosud zvyklá. 

Tohle video vidělo na facebookou už několik milionů lidí. Většinu z nich pobavilo, mnozí otce pochválili za nápad, ale některé diváky pobouřilo. "Je to skoro jako kojení, ne?" říká k němu Chris Allen z Floridy, který se o malou dceru často stará, když je jeho snoubenka v práci. 

Otec ukazuje, jak kojí, když matka malého kojence není doma • VIDEO: 

Pravda o kojení: Tabu, dřina nebo skvělý zážitek?

Pravda o kojení: Tabu, dřina nebo skvělý zážitek?

Když jsem před pár dny narazila na fotografie, které zveřejnila Melina Nastazia, úplně mě to dojalo. Její snímky zachycující kojící ženy s dětmi jsou…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red
Klíčová slova:

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Děti, které necvičí, budou celý život ty nešikovné! Jak často by…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku