Barbie teď propaguje i kojení na veřejnosti

Kojící verze panenky Barbie
Foto: Etsy.com/allthelittledolls
Sdílej na facebooku
6. prosince  2016 
 14:31

Debaty o tom, jak moc je kojení věc veřejná, se nevedou jen u nás. Ale také třeba v Austrálii, kde na ně zareagovala Betty Strachan zaměřující se právě na tvorbu panenek. Vytvořila těhotnou a kojící variantu panenky Barbie. 

"Jsem členkou sdružení matek, které slouží jako podpůrná skupina, a právě tam vznikla myšlenka na vznik této panenky," vylíčila Betty Strachan webu Huffington Post. Od těhotné a kojící Barbie si slibuje mimo jiné větší šíření povědomí o tom, co je to těhotenství a co obnáší kojení, mezi dětmi. 

Umělkyně vytvořila Barbie, která propaguje kojení • VIDEO: 

Její verzi panenky Barbie nazvanou Mamas Worldwide Barbie nabízel web Etsy.com, ale momentálně je vyprodaná, další by nicméně měly být k mání v lednu. Zájemci mají možnost zvolit si doplňky dle vlastního výběru! O panence informovaly mimo jiné web Popsugar.com či facebooková stránka All The Little Dolls, která patří právě Betty Strachan a jejím panenkám. Betty žije v australském Brisbane a má dva syny ve věku tři a pět let. Panenkám Barbie se věnuje poslední čtyři roky. 

Pediatři nevědí, že kojené děti rostou jinak, a nutí ženy k přikrmování

Pediatři nevědí, že kojené děti rostou jinak, a nutí ženy k přikrmování

Kojené děti se nedrží růstových tabulek. Často se stává, že nejdříve rostou rychle a pak se tempo výrazně zpomalí. To nejednoho rodiče znejistí, a…celý článek

Žena kojila cizí dítě, zatímco jeho matka byla v nemocnici: Vzbudila prudké reakce

Žena kojila cizí dítě, zatímco jeho matka byla v nemocnici: Vzbudila prudké reakce

Matka šesti dětí Rebecca Wanosik udělala něco, čím hodně pomohla jiné ženě a malému dítěti, ale zároveň za to sklidila poměrně dost pobouřených…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku