Nový člen smečky: Psi a kočky chrání novorozené děti, podívejte se

Pes a kočka chrání nového člena smečky
VIDEO: Youtube.com / Mashup
Sdílej na facebooku
17. srpna  2017 
 06:00

V mnohých domácnostech se s napětím očekává, jak novorozené miminko přijme starší sourozenec, jinde se musí vypořádat s reakcí psa nebo kočky. Ne každý čtyřnožec totiž nese nového člena smečky s libostí. Někteří se ale od začátku chovají jako ti nejvěrnější strážci pokladu. Podívejte se!

Příchod nového člena domácnosti doprovází často radost, ale také žárlivost. A to nejen ze strany starších sourozenců, ale dost často i od domácích čtyřnožců. Ti, kteří ovšem jednou přijmou nového člena smečky, se stanou brzy jeho nejvěrnějším ochráncem a strážcem. Dokážou ho bránit dokonce i před jeho vlastními rodiči, kteří ho chtějí přebalit, vzbudit nebo mu jinak narušit pohodlí.

Podívejte se na video těch nejlepších záběrů, jak psi a kočky hlídají novorozené děti!

Pes a kočka chrání nového člena smečky • VIDEO: 

Sdílej na facebooku
Autor: is
Klíčová slova:

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku