Miminko hned po narození políbilo svou matku na obličej. Neubráníte se dojetí | Supermámy

Miminko hned po narození políbilo svou matku na obličej. Neubráníte se dojetí

Novorozená holčička po porodu líbá svou matku.
VIDEO: Youtube
Sdílej na facebooku
29. září  2017 
 06:00

Dobře víme, že daleko spíše než o spontánní polibek jde o reflex, s jehož pomocí novorozená holčička hledala mléko. I tak je tohle video dojemné a prostě krásné. 

Většina zdravých novorozenců dokáže po narození pátrat po mateřském mléku, protože jim to velí instinkt. Ale ne vždycky se to podaří natočit jako v případě téhle holčičky a matky, která ji přivedla na svět v porodnici v brazilské Santa Monice. 

Holčička Agata Ribeiro Coelho se narodila císařským řezem, což byl zřejmě jeden  z důvodů, proč matce dítě nedali na hruď, ale k obličeji. Dívenka se okamžitě přitulila k tváři své matky Brendy a nechtěla ji pustit. 

"Když mě dcera poprvé objala, bylo to neuvěřitelné," řekla Brenda. Podle ní nebyla dojatá jen ona sama, ale něžný okamžik zaujal i přítomné zdravotníky, kteří vedli porod. Nedivíme se jim. 

Chcete ještě jedno roztomilé miminko? Tady ho máte!

Podívejte se, jak se miminko začne usmívat, když ho maminka hladí! • VIDEO: 

Bohyně kojení: Kontroverzní a přitom něžné fotky budí pobouření

Bohyně kojení: Kontroverzní a přitom něžné fotky budí pobouření

Fotografka Ivette Ivens je velkou příznivkyní kojení, a to včetně kojení na veřejnosti, které část lidí odsuzuje. Ona se na takovou kritiku rozhodla…celý článek

70 fotek porodů, které ukazují ženskou sílu: Něha, bolest, emoce a láska!

70 fotek porodů, které ukazují ženskou sílu: Něha, bolest, emoce a láska!

Narození dítěte patří k nejsilnějším životním okamžikům. Dokládají to i záběry z těchto momentů, které pořizují otcové miminek, porodní asistentky…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red
Klíčová slova:

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Prasák Babiš, mladé dělohy a výchova…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku