Miminko hned po narození políbilo svou matku na obličej. Neubráníte se dojetí

Novorozená holčička po porodu líbá svou matku.
VIDEO: Youtube
Sdílej na facebooku
29. září  2017 
 06:00

Dobře víme, že daleko spíše než o spontánní polibek jde o reflex, s jehož pomocí novorozená holčička hledala mléko. I tak je tohle video dojemné a prostě krásné. 

Většina zdravých novorozenců dokáže po narození pátrat po mateřském mléku, protože jim to velí instinkt. Ale ne vždycky se to podaří natočit jako v případě téhle holčičky a matky, která ji přivedla na svět v porodnici v brazilské Santa Monice. 

Holčička Agata Ribeiro Coelho se narodila císařským řezem, což byl zřejmě jeden  z důvodů, proč matce dítě nedali na hruď, ale k obličeji. Dívenka se okamžitě přitulila k tváři své matky Brendy a nechtěla ji pustit. 

"Když mě dcera poprvé objala, bylo to neuvěřitelné," řekla Brenda. Podle ní nebyla dojatá jen ona sama, ale něžný okamžik zaujal i přítomné zdravotníky, kteří vedli porod. Nedivíme se jim. 

Chcete ještě jedno roztomilé miminko? Tady ho máte!

Podívejte se, jak se miminko začne usmívat, když ho maminka hladí! • VIDEO: 

Bohyně kojení: Kontroverzní a přitom něžné fotky budí pobouření

Bohyně kojení: Kontroverzní a přitom něžné fotky budí pobouření

Fotografka Ivette Ivens je velkou příznivkyní kojení, a to včetně kojení na veřejnosti, které část lidí odsuzuje. Ona se na takovou kritiku rozhodla…celý článek

70 fotek porodů, které ukazují ženskou sílu: Něha, bolest, emoce a láska!

70 fotek porodů, které ukazují ženskou sílu: Něha, bolest, emoce a láska!

Narození dítěte patří k nejsilnějším životním okamžikům. Dokládají to i záběry z těchto momentů, které pořizují otcové miminek, porodní asistentky…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red
Klíčová slova:

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku