Dojemné: Předčasně narozená miminka dostala od zdravotníků kostýmy hrdinů

Superman ležící spící
Foto: Boredpanda.com/Emmalee Schaumburg
Sdílej na facebooku
18. listopadu  2016 
 06:00

Zatímco venku probíhaly oslavy Halloweenu, zdravotníci v nemocnici Svatého Lukáše v Kansas City v americkém státě Missouri vymysleli speciální party pro malé pacienty, kteří na svět přišli předčasně. Jako překvapní pro rodiče jim nechali udělat kostýmy superhrdinů jako připomínku na dobu, kdy statečně bojovaly o život. 

Zároveň pozvali profesionální fotografy, aby miminka vyfotili. Tím vším chtěli především podpořit rodiny a dát jim naději, že jejich malá miminka těžké časy na nedonošeckém oddělení zvládnou. 

GALERIE: Malí bojovníci

Malé děti se proměnily na superhrdiny, motýly, basebalisty a další postavy, což rodiče vesměs uvítali s radostí. "Rodiče mmohli zvolit 'kostýmy, aby odpovídala osobnosti dětí," řekla za nemocnici mediální zástupkyně Michelle Manuel pro ABC News. Rodiče s dětmi zároveň dostali kostým a další dárečky na památku. 

Knížka pro rodiče dětí, které se narodily předčasně • VIDEO: 

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku