Uvítali jsme ji a rozloučili se s ní. Matka porodila holčičku bez mozku, její orgány darovala | Supermámy

Uvítali jsme ji a rozloučili se s ní. Matka porodila holčičku bez mozku, její orgány darovala

Keri Young krátce po porodu
Foto: Keri Young/Facebook
Sdílej na facebooku
25. dubna  2017 
 12:00

Příběh, o kterém jsme před časem psali, má pokračování. Američanka Keri Young minulý týden porodila holčičku, o které věděla, že nemá žádnou šanci žít. Malá Eva, jak jí s mužem říkali, neměla mozek. Její matka se přesto rozhodla těhotenství nepřerušit, miminko porodit a jeho orgány darovat, aby mohly pomoci nemocným dětem. 

Malá Eva Grace Young se narodila 17. dubna a rodina se s ní přivítala a rozloučila během jediného dne. "Byla perfektní, svým způsobem," napsala její matka Keri na Facebook, kde zveřejnila snímek celé rodiny, včetně staršího syna Harrisona. 

Manžel Keri Royce před časem zveřejnil na Facebooku dojemný status. Psal o tom, jak statečná je jeho žena, která je těhotná a ví, že její dcera je nevyléčitelně postižená. Přesto se rozhodla ji porodit, aby mohla pomoci jiným lidem. Teď Royce na svém Facebooku zveřejnil fotku, na které drží novorozenou dcerku v náručí. "Včera jsme řekli naší sladké dceři Evě ahoj a sbohem," napsal otec minulé úterý. 

O příběhu Keri a její dcery jsme psali v následujícím odkazu.

Žena se rozhodla donosit miminko bez mozku, aby mohla darovat jeho orgány

Žena se rozhodla donosit miminko bez mozku, aby mohla darovat jeho orgány

Miluju a nesmírně obdivuju svou ženu za rozhodnutí, které udělala. Tohle a ještě mnoho dalšího napsal na Facebook Američan Royce Young pod fotku…celý článek

Keri a její manžel se zatím nesvěřili s tím, jak porod probíhal, ani s tím, co následovalo po něm. Žena nicméně slíbila, že se později rozepíše podrobněji, a zároveň vzkázala čtenářům, že její post není smutný. A poprosila je, ať na něj nereagují mačkáním tlačítek vyjadřujících smutek.  

A jak to vypadá u porodu? Třeba takhle: unikátní porod jiného miminka, které přišlo na svět v plodovém vaku.

Dítě přišlo na svět v plodovém obalu • VIDEO: 

Jak rostou děti Anny Geislerové, Leony Machálkové či Ivety Bartošové? Podívejte se!

Jak rostou děti Anny Geislerové, Leony Machálkové či Ivety Bartošové? Podívejte se!

Zatímco některé celebrity se snaží, aby se jejich děti před objektivy moc neobjevovaly, jiné je prezentují jako nedílnou součást svého života a běžně…celý článek

70 fotek porodů, které ukazují ženskou sílu: Něha, bolest, emoce a láska!

70 fotek porodů, které ukazují ženskou sílu: Něha, bolest, emoce a láska!

Narození dítěte patří k nejsilnějším životním okamžikům. Dokládají to i záběry z těchto momentů, které pořizují otcové miminek, porodní asistentky…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Tohle vědí sociální sítě o vašich dětech! Úplně je to šokovalo

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku