První setkání miminka s rodiči: Neuvěřitelné, dojemné i syrové záběry!

První setkání miminka s rodiči: Podívejte se na neuvěřitelné záběry!
Foto: Facebook/Birth Becomes Her
Sdílej na facebooku
16. května  2017 
 10:00

Den matek se dá slavit různě. Facebooková stránka Birth Becomes Her, která se zaměřuje na záběry z porodů, zveřejnila krásné a dojemné video, na němž se ženy poprvé setkávají s dítětem, které právě porodily. Nás to vyloženě dostalo. Upozorňujeme, že některé záběry jsou hodně intimní a syrové, přesně takové totiž porody také jsou. 

Z určitého úhlu pohledu je jedno, kde se vaše dítě narodilo – ať už doma, ve vaně nebo v porodnici, kde vám pomáhaly přístroje – první setkání bývá vždycky velice silné a plné emocí. Přesně tak, jak to ukazuje následující video, které zveřejnily dvě porodní fotografky z amerického Denveru. Mimochodem – jejich stránky se jmenují Birth Becomes Her, neboli Porod jí sluší. A tak to je. 

První setkání miminka s rodiči: Podívejte se na neuvěřitelné záběry! • VIDEO: 

Zajímáte se o české porodnictví? Chcete vědět všechno možné o průběhu těhotenství, porodu a zajímá vás, jak se starat o miminko? Navštivte Festival o těhotenství, porodu a rodičovství, který se letos v Praze koná už podvanácté! Dejte si k němu i videopozvánku.

Jak se rodí v Česku? Zkusme to změnit! • VIDEO: 

 

 

Doktor natočil "něžný" císařský řez. Neuvěřitelné záběry, jaké jste ještě neviděli

Doktor natočil "něžný" císařský řez. Neuvěřitelné záběry, jaké jste ještě neviděli

Někdy jsou ženy po císaři smutné, že dítě neporodily přirozenou cestou, ovšem i císařský řez může být nezapomenutelný. Třeba jako ten, který vidíte…celý článek

Bohyně kojení: Kontroverzní a přitom něžné fotky budí pobouření

Bohyně kojení: Kontroverzní a přitom něžné fotky budí pobouření

Fotografka Ivette Ivens je velkou příznivkyní kojení, a to včetně kojení na veřejnosti, které část lidí odsuzuje. Ona se na takovou kritiku rozhodla…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku