Neuvěřitelně jednoduchý trik: Jak pohodlně nosit sedačku s miminem?

Sdílej na facebooku
27. června  2017 
 12:00

Tohle musí nadchnout každého, kdo se kdy pokoušel nosit sedačku s kojencem a mlátil se s ní do nohy nebo se kvůli ní všelijak nepřirozeně hrbil a ničil si záda. Někteří lidé ji kvůli tomu dokonce berou oběma rukama. Podívejte se na jednoduchý trik, jak sedačku nosit vcelku pohodlně a přitom mít druhou ruku volnou.

Za redakci přiznáváme, že s nošením autosedačky zvané vajíčko jsme vždycky dost bojovaly. A nikdy nás nenapadlo, že by šlo dělat to jen trochu jinak a přitom o tolik pohodlněji, jak ukazuje tohle video. 

Většina lidí sedačku vláčí v ruce co nejvíce natažené od těla, případně se snaží si ji zavěsit na rameno – obojí zaručuje, že se i během krátké cesty od domovních dveří k autu několikrát praštíte. Občas někdo sedačku vezme oběma rukama, jenže pak zase nemá čím odemknout auto. 

Lékařka Emily Puente z Bridge Family Chiropractic v texaském Mansfieldu nám teď ukázala skvělý trik. Na Facebooku nasdílela video ukazující, jak snadno sedačku nosit, aniž by u toho rodič trpěl. 

"Nebude ho bolet rameno, nebude se mlátit do kyčle, nebude si vyvracet koleno," řekla s tím, že ona sama si se svými dvěma dětmi v sedačkách taky užila své, než jí někdo ukázal tenhle trik. Popularita videa stoupá, už ho viděly přes tři miliony lidí a spousta z nich v komentářích potvrzuje, že trik funguje. Bohužel, nelze použít úplně u všech typů vajíček pro nejmenší, ale schválně to zkuste s tím vaším. 

A pokud jde o děti v autosedačkách, věděli jste, že se nemají vozit v tlustých bundách? 

Co hrozí, když dáte do sedačky dítě v tlusté bundě? • VIDEO: 

Vitacit, šuměnky, jesenka... 10 pochoutek, které jsme jedli jako malí. A přežili jsme!

Vitacit, šuměnky, jesenka... 10 pochoutek, které jsme jedli jako malí. A přežili jsme!

Cukry a zase cukry! Mnoho dětí dnes sladkosti vůbec nesmí. Jejich rodiče dbají na zdravý životní styl, což je naprosto v pořádku. Nic se však nesmí…celý článek

Otestovali jsme: Tyhle nanuky dětem nedávejte! Které jsou v pořádku?

Otestovali jsme: Tyhle nanuky dětem nedávejte! Které jsou v pořádku?

Jsou pro děti lepší ovocné, nebo mléčné zmrzliny? Smetanové, či ty s rostlinným tukem? A hodí se vůbec pro děti? Na všechny tyto otázky jsme se pokusili…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku