Dítě se budí ve dvě v noci? 11 důvodů, proč to dělá

Růstový spurt! Aneb tehdy mají skutečně hlad!
Foto: Boredpanda/getfirstsmile.com
Sdílej na facebooku
26. května  2019 
 06:00

Vašemu dítěti už je pár měsíců, nebo dokonce rok či dva, a vy si tak myslíte, že by už mohlo spát lépe? Mohlo a některá batolata už spí celou noc, ale některá se budí a je skoro nemožné to změnit. Pomůže vám, když budete vědět proč? 

Moje čtrnáctiměsíční dcera nebude zřejmě spáč roku. Přes den jí stačí jeden spánek a v noci se budí co chvíli a nezabírá žádný z triků, které jsme více či méně úspěšně zkoušeli na starší děti. Je jedno, když usneme s ní nebo spí sama, když leží s námi nebo ve své postýlce. Nejpozději do hodiny dvou je zase vzhůru a podobné intervaly nám pak dopřává až do rána. 

Otec se snaží uspat batole. A moc se mu to nedaří. • VIDEO: 

Už to ani neřešíme. Bereme to jako období, které prostě jednou skončí, a tak se ho snažíme přežít. Web getfirstsmile.com zaměřený na chytré a vtipné mobilní aplikace dal dohromady souhrn příčin, proč nejmenší děti v noci nespí, protože Josefína samozřejmě není jediné batole světa, které ve dvě ráno tančí v posteli a snaží se s námi navázat družný hovor. 

Dcera unikla díky štěstí: Nenoste děti, když vaříte, varuje popálená matka

Dcera unikla díky štěstí: Nenoste děti, když vaříte, varuje popálená matka

Šátky, manduky a další nosítka na děti jsou skvělé vynálezy, které vyhovují miminkům i rodičům. Malé děti uklidňuje blízkost matky nebo otce, rodičům…celý článek

9 věcí, které se syn naučil ve školce, a nás to nepříjemně překvapilo

9 věcí, které se syn naučil ve školce, a nás to nepříjemně překvapilo

Několik let jsme usilovali o to, aby se syn dostal do státní školky. Povedlo se to, až když mu bylo více než pět let. A teď celkem často myslíme na…celý článek

 

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku