Kde je ta moje kočka? Holčička dostala dárek, který jí utekl

Video se připravuje ...
Kočka jako překvapení pro tříletou holčičku pod stromeček
VIDEO: Motherhood in Hollywood with Heather Brooker/Supemámy
Sdílej na facebooku
28. prosince  2018 
 10:27

Opravdové zvířátko si pod stromeček přeje spousta dětí. Včetně tříleté Channing z kalifornského Los Angeles. Bude snad v té velké krabici, kterou tatínek přinesl úplně nakonec? Možná to tak chvíli vypadalo, ale když holčička dárek rozbalila, nebylo v něm vůbec nic. Chvíle zmatení, ale nakonec se ukázalo, že v něm bylo kotě, které stačilo rychle vyskočit, aniž si toho holčička všimla. Schválně se podívejte na video. 

Spousta rodin si natáčí momenty, jako je třeba právě rozbalování vánočních dárků dětmi, ale málokdy se z toho stane hit, který na YouTube zvedá koutky spoustě dalších lidí. 

Přesně takové je video, které zveřejnila maminka tříleté holčičky Heather Brooker. Spolu s manželem se rozhodla dát své malé dcerce k Vánocům vytoužené kotě. V krabici však nic nebylo. Nad ní jen postávalo poněkud zaskočené dítě... Naštěstí si tříletá Channing za chvilku všimla kočky v rohu místnosti za stromečkem, a tak se všechno v dobré obrátilo.

Odkoukejte účinný způsob, jakým William a Kate mluví s dětmi

Odkoukejte účinný způsob, jakým William a Kate mluví s dětmi

Domluvit se s batolaty a předškoláky do nějakých tří pěti let je někdy těžké. Existuje přitom celkem jednoduchý trik, který to může hodně usnadnit.…celý článek

Matka holčičky o tom napsala na svůj blog nazvaný Motherhood in Hollywood. Kočku coby dárek zvažovali dlouho, nakonec jednu našli v místním útulku a rozhodli se z ní udělat zlatý hřeb Vánoc. 

To se nakonec povedlo. Když Channing kočičku našla, okamžitě si ji zamilovala a pojmenovala ji Gracie. A její matka zveřejnila zmíněné video i s popiskem ve smyslu, že někdy jsou nedokonalé momenty právě ty nejlepší. 

Nepovedené vánoční fotky dětí: Představy versus realita. To se nepovedlo!

Nepovedené vánoční fotky dětí: Představy versus realita. To se nepovedlo!

Fotoagentury stejně jako sociální sítě a reklamy jsou plné rozkošných momentek, na kterých malé děti pózují s vánočními ozdobami a světýlky. Vždycky…celý článek

Dva příběhy babiček: Jedna nesmí své vnouče ani vídat, druhé zůstala vnučka na krku

Dva příběhy babiček: Jedna nesmí své vnouče ani vídat, druhé zůstala vnučka na krku

Pavla čekala na první vnouče. K překvapení všech se ale na roli babičky těšila zbytečně. Snacha jí totiž odmítla vnoučátko půjčovat. To Blanka má opačný…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku