Holčičky a panenky? Zapomeňte! Tyhle si hrají s něčím úplně jiným

Holčičky a panenky? Zapomeňte! Tyhle si hrají s něčím úplně jiným
Foto: iStock
Sdílej na facebooku
17. července  2017 
 06:00

Máte-li malou dceru, je pravděpodobné, že už dostala nějakou panenku. A možná víc než jednu. Protože všechny holky panenky milují, že? Kdepak! Hrát si s panenkami může být úžasné, ale holky si dokážou vyhrát s mnoha dalšími hračkami, předměty nebo mohou dělat věci, které prý dělají jen kluci. 

Podívejte se do naší galerie na všechny divoké, akční a chaotické způsoby, které rozhodně nemají s panenkami nic společného! Co všechno uvidíte?

Jak pomáhají na zahradě a vykopávají brambory.

Jak cvičí karate nebo jiný podobný sport.

Jak milují traktory.

Jak se dokážou ohánět se sekačkou.

Jak umějí lézt na stromy líp než kluci.

Jak jsou špinavé a je jim to naprosto fuk.

Jak šlapou na kolech a tříkolkách.

Jak drží v ruce kladivo a zatloukají hřebíky.

Jak střílejí z luku.

Jak hrají fotbal.

Jak drží stylově lopatu.

 

 S čím si hrály známé celebrity, když byly malé? Podívejte se na naše video:

Video se připravuje ...
S čím si celebrity hrály jako malé a co je láká k hrátkám dnes? • VIDEO: 

 

Sdílej na facebooku
Autor: aši

Diskuse ke článku

.

Související články

Video

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku