Naučte své děti zapojovat při hraní rozum. Velká domácí laboratoř bude bavit i vás!

Foto: Shutterstock.com
Sdílej na facebooku
18. listopadu  2019 
 00:00
Prezentace klienta

Chcete, aby vaše dítě při hraní používalo co nejvíce mozek, bylo kreativní, rozvíjelo svůj potenciál a ještě se něco zajímavého dozvědělo? Ano, kreslení a vystřihování je sice fajn, ale časem se stává pro děti trochu stereotypní zábavou. Pokud jim tedy chcete dopřát něco jiného, a zároveň vynalézavého, naším tipem na vánoční dárek je velká domácí laboratoř.

Výbuch sopky i seznámení s lidskou kostrou

Máte doma malého zvídala, který se neustále ptá proč a jak? Pak právě pro něj je ideální MAC TOYS Velká laboratoř 4v1. Ta obsahuje velkou sadu pro přípravu všemožných pokusů a bádání. Miluje vaše dítě vesmír? Pak si může jednoduše sestrojit sluneční soustavu nebo si vyrobit vlastní planetu. Zajímá ho, jak funguje lidské tělo? Co takhle prozkoumat lidskou kostru, celé oko, nebo si sestavit vlastní lebku. A pokud je vaše dítě nadšený geolog, určitě ho bude bavit díky jednoduchému pokusu probádat vulkán sopky s valící se lávou. Věřte, že Velkou laboratoř 4v1 si oblíbí malí i velcí.

Pro malé i velké parádnice

Která holčička se nerada krášlí a parádí. Pokud i vy máte jednu takovou doma, udělejte jí radost Nehtovým studiem Make it real. Tato sada obsahuje naprosto vše, co vaše malá nehtová designérka potřebuje. Nejen, že v ní najdete laky, třpytky a jiné doplňky, které jsou potřeba k lakování a úpravě nehtů, ale nechybí také sušička na nehty. To pro případ, kdyby vaše malá manikérka chtěla vylepšit nehty vám nebo své kamarádkám. Prostě vše, jako v opravdovém nehtovém studiu.

Autor: Pompo

Hledáte inspiraci na vánoční dárky pro děti?

Nebaví vás běhat před Vánoci po obchodech a shánět dárky na poslední chvíli? Nakupte je v klidu z pohodlí domova v hračkářství Pompo. Najdete zde největší výběr hraček pro kluky i holky všech věkových kategorií. Zboží si můžete vyzvednout v obchodě nebo nechat zaslat přímo domů, bez dlouhého čekání a front. Díky věrnostnímu klubu Pompo navíc nakoupíte hračky ještě za výhodnější cenu. Jednodušší už to být nemůže!

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.

Související články