Škola | Supermámy

Škola

Naučte své děti zapojovat při hraní rozum. Velká domácí laboratoř bude bavit i vás!

Chcete, aby vaše dítě při hraní používalo co nejvíce mozek, bylo kreativní, rozvíjelo svůj potenciál a ještě se něco zajímavého dozvědělo? Ano, kreslení a vystřihování je sice fajn, ale časem se stává pro děti trochu stereotypní zábavou. Pokud jim tedy chcete dopřát něco jiného, a zároveň vynalézavého, naším tipem na vánoční dárek je velká domácí laboratoř.

Proč jsou asijské děti lepší v matematice? Budete se divit, může za to počítadlo!
5 způsobů, jak pomoci dítěti najít přátele, když má ADHD nebo poruchy chování
Proč by měly děti chodit do školy pěšky? Tady máte 4 pádné důvody!
Jak dítě připravit na zápis do školy a kdy žádat o odklad
5 vět, které řekněte dětem místo té nejotravnější: Ahoj, jak bylo ve škole?
Váš puberťák lže! Jak na to reagovat a co rozhodně nedělat
Je vaše dítě rozmazlené? 4 věci, podle kterých to poznáte
Probuďte v dětech kreativitu s těmito chytrými hračkami
Video
Takhle doopravdy vypadají Vánoce s malými dětmi!

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku