Už jste viděli betlém pod vodou, ze sýra nebo z lega? | Supermámy

Už jste viděli betlém pod vodou, ze sýra nebo z lega?

Podvodní v akváriu ve Valencii
Foto: Profimedia.cz
Sdílej na facebooku
25. prosince  2018 
 06:00

Už jste viděli vážně hodně betlémů a přijde vám to. tvůrci prominou, trochu na jedno brdo: Tedy šustí, sláma, dřevo a tak? Pak vězte, že jste zdaleka neviděli všechno, co je možné. Schválně se podívejte do naší galerie. 

Našim favoritem se stal podvodní betlém, který autoři tuhle sezónu instalovali do modravých hloubek aquaria ve španělské Valencii. Je to vážně krása, navíc na místě, kde byste j nečekali. 

Skvělý a nápaditý je také moderní betlém, jehož fotka už pár let krouží internetem - Josef s Marií si na ni dělají selfie spolu s novorozeným synem, zatímco přítomný volek slibuje, že je stoprocentní bio. Než s začnete pohoršovat, ono to vlastně dává smysl - protože do někdejšího Betléma šli Ježíšovy současníci, takže dnešní jesličky by mohly vypadat právě takhle. 

Na ty další se podívejte v naší galerii.  

A tady máte jedno vánoční video navrch

Zpomalte! Na Vánoce nemusíte mít všechno perfektní • VIDEO: 

Vtipný otec čtyř dcer taky uvízl v karanténě. Co ho vážně zaskočilo?

Vtipný otec čtyř dcer taky uvízl v karanténě. Co ho vážně zaskočilo?

Brit Simon Hooper, otec čtyř dcer, je už nějakou dobu hvězdou internetu. Teď na Instagram dává fotky ukazující, jak jeho rodina zvládá karanténu kvůli…celý článek

Jak vypadá Ježíšek? Odpověď existuje! Psycholožky se svěřily, co řekly svým dětem

Jak vypadá Ježíšek? Odpověď existuje! Psycholožky se svěřily, co řekly svým dětem

Jak vypadá Ježíšek? Tato otázka zazní snad ve všech rodinách a bývá těžké z ní vybruslit. Jak si s tím poradily ženy, které mají na podobně zapeklité…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red
Klíčová slova:

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti LIVE: Vypnutej Vémola, lhář sexuolog a vězení…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku