Super video: Klouzačka v bahně na táboře u Domažlic se stala virálním hitem

Skauti si užívají klouzačku v bahně při pořádném lijáku
VIDEO: Natálie Böhmová/Youtube
Sdílej na facebooku
26. srpna  2016 
 10:07

Jak to máte s kalužemi? Bráníte dětem, aby do nich běhaly, nebo jim naopak dopřejete, aby si louží, deště a bahna parádně užily? Třeba jako skautský oddíl Ještěrek z Domažlic na svém táboře. Jejich video z klouzačky v dešti se stalo hitem internetu. 

"Nikdy bych nevěřila, že tohle video bude mít takový úspěch!" napsala na facebookovou stránku Světové organizace skautského hnutí Natálie  Böhmová. Ta na skautském táboře natočila tříminutové video, na kterém si členové jejího skautského oddílu užívají lijáku a bahna. A to předtím byli spíše otrávení, protože špatné počasí trvalo už několik dní. 

Skauti si užívají klouzačku v bahně při pořádném lijáku • VIDEO: 

Video na profilu světové skautské organizace vidělo přes šest set tisíc lidí, a stalo se tak jednoznačně nejúspěšnějším příspěvkem této stránky. Zprávu o něm přinesl web Aktuálně.cz. 

Natočila ho letos v červenci a na web zavěsila se slovy: "11. skautský zákon zní: Skaut je nepromokavý! A tak jsme se rozhodli to jít vyzkoušet a po tom týdnu se i osprchovat." Na stránkách skautského hnutí mnozí přispěvatelé vzpomínají na vlastní dětství a tábory. 

9 tajemství sebevědomých a úspěšných dětí: Co musí dělat rodiče?

9 tajemství sebevědomých a úspěšných dětí: Co musí dělat rodiče?

Chcete, aby váš potomek byl zdravě sebejistý, šťastný a úspěšný? Zde jsou nejúčinnější způsoby, jak mu v tom pomoci. Přečtěte si, jak má vypadat výchova…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red
Klíčová slova:

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku