Firma si na focení oblečení vybrala holčičku s Downovým syndromem. Lily to jde skvěle!

Z webových stránek obchodu, pro který se Lily fotila
Foto: Facebook/Downsyndromeandlily
Sdílej na facebooku
19. března  2017 
 09:00

Tahle malá holka boří konvence. Dvouletá Lily Beddall právě získala modelingovou smlouvu s velkým britským řetězcem Matalan, který se zaměřuje na módu a vybavení pro domácnost. Její fotky s úsměvem na rtech se tak začaly objevovat ve více než dvou stovkách obchodů. A to přes skutečnost, že holčička se narodila s Downovým syndromem. 

"Přiznávám, že mě to rozbrečelo, když jsem její fotku viděla v našem obchodě. Pro naši holčičku neexistují žádná omezení," napsala na Facebooku její matka Vicki, která je ráda, že se obchodník nezalekl toho, že se na jeho propagaci bude objevovat dítě s Downovým syndromem. Zajímá vás, jak Lily žije? Tady je GALERIE fotek Lily s rodinou. 

Podívejte se na Lily, jak tančí:

Dvouletá Lily tančí • VIDEO: 

A zdá se, že Lily se nebude objevovat jen v Británii, protože řetězec se rozhodl její fotky používat i v zahraničních kampaních, začíná s tím na Středním východě. "Byla to radost pracovat s Lily. Je úžasná modelka a nadchlo nás, když vidíme, jakou radost mají Lily a její rodiče z toho, že ji mohou vidět na fotkách v obchodech," citoval web BBC slova Simona Lee z Matalanu.

A jak se vůbec Lily, který s rodiči žije ve městě Harlow v anglickém hrabství Essex, k focení pro obchod dostala? Přes rodinného přítele, díky němuž rodinu posléze oslovila modelingová agentura. 

Lily je zároveň hvězdou facebookové stránky, která podporuje rodiče dětí s Downovým syndromem. Její maminka Vicki doufá, že lidé pochopí, jaký je život s těmito dětmi, že není děsivý a že může být přímo skvělý.  

Vybíráte jméno pro dítě? Pozor, může mu ublížit na celý život!

Vybíráte jméno pro dítě? Pozor, může mu ublížit na celý život!

Všichni rodiče si rádi myslí, že jejich dítě je to nejroztomilejší, nejchytřejší, nejrychlejší, nejzajímavější, prostě nej. A ještě jeden jev tu je,…celý článek

Jak rostou děti Angeliny Jolie, Mily Kunis, Victorie Beckham a dalších? Podívejte se!

Jak rostou děti Angeliny Jolie, Mily Kunis, Victorie Beckham a dalších? Podívejte se!

Zatímco rozvádějící se herečka Angelina Jolie se svými dětmi nadále cestuje po celém světě, jiní si užívají většího klidu. Zpěvačka Gwen Stefani se…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku