Trik na liché ponožky nebo skládání triček. A další vychytávky na prádlo!

Jak pečovat o prádlo v rodině s dětmi
VIDEO: Youtube/WhatsUpMoms
Sdílej na facebooku
10. dubna  2017 
 06:00

Liché ponožky trápí snad všechny domácnosti na světě. Mizí přitom ponožky dětí i dospělých. Zázrak, který by to jednou provždy vyřešil, zatím nepřišel, ale občas někdo přijde s trikem, který pomůže alespoň trochu snížit riziko, že v dalším prádle vytaženém z pračky zase bude nějaká ta ponožka chybět. 

Jeden najdete i na videu, s nímž přišla matka ze zámořského webu WhatsUpMoms. Není to vůbec složité, jen to vyžaduje trochu kázně od potomků – je totiž potřeba, aby ponožky nesvlékali nahodile, ale aby je vždycky u koše se špinavým prádlem vkládali do obalu, v němž se pak kompletní páry vyperou. A pak se zase objeví na světle božím. Podívejte se a posuďte sami. Nás zaujal ještě trik se skládáním triček, což díky kusu kartonu zvládnou i malé děti. 

Jak pečovat o prádlo v rodině s dětmi • VIDEO: 

Dobrý je také nápad, jak vyřešit dilema, když byste měli v jedné ruce tahat koš s prádlem a v druhé dítě. Jak na to? Koši přidělejte kolečka, dítě ho ještě nadšeně poveze. Vtip je v tom, o jaká kolečka vlastně jde. A ještě: víte, jak dosáhnout toho, aby tričko či halena pověšené přes šňůru na sobě neměly vytlačené šňůru nebo snad kolíčky? 

Podobné vychytávky mají matky ze zámořského blogu i pro nakupování s nejmenšími dětmi a následně pak pro vybalování a skladování potravin. Schválně se nechte inspirovat:  

Triky, jak zvládnout nakupování s dětmi • VIDEO: 

 

Jak rostou děti Anny Geislerové, Leony Machálkové či Ivety Bartošové? Podívejte se!

Jak rostou děti Anny Geislerové, Leony Machálkové či Ivety Bartošové? Podívejte se!

Zatímco některé celebrity se snaží, aby se jejich děti před objektivy moc neobjevovaly, jiné je prezentují jako nedílnou součást svého života a běžně…celý článek

Tohle video vám ukáže, proč člověk s malým dítětem prostě nic nestihne

Tohle video vám ukáže, proč člověk s malým dítětem prostě nic nestihne

Možná jsou děti klidné, které večer sedí tam, kam je ráno posadíte, a pak jsou děti, které neustále zkoumají svět. Zdá se, že většina batolat patří…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku