Mark Zuckerberg si bere dva měsíce otcovské dovolené. Proč? | Supermámy

Mark Zuckerberg si bere dva měsíce otcovské dovolené. Proč?

Otec při přebalování prvorozené dcery
Foto: Facebook/Mark Zuckerberg
Sdílej na facebooku
21. srpna  2017 
 16:00

Zakladatel Facebooku se v zimě stane podruhé otcem. Jeho žena Priscilla Chan čeká druhou dceru, ke skoro dvouleté Maximě tak přibude další holčička. Mark Zuckerberg už oznámil, že s rodinou zůstane dva měsíce doma, protože jeho kancelář, jak podotkl, bude jistě na svém místě i potom. 

"Když se narodila Max, vzal jsem si dva měsíce dovolené. Vždycky budu vděčný, že jsem s ní mohl hned na začátku života trávit tolik času," napsal teď Mark Zuckerberg na svůj Facebook s tím, že letos to hodlá udělat stejně. 

GALERIE: TAKHLE VYPADÁ RODINA MARKA ZUCKERBERGA

Jakmile se narodí druhá dcera, chce zase zůstat doma, měsíc nepracovat vůbec a měsíc pouze prostřednictvím webu, zejména Facebooku. 

 

Gwyneth Paltrow a 14 dalších celebrit s podivným přístupem k výchově. Proč tohle dělají?

Gwyneth Paltrow a 14 dalších celebrit s podivným přístupem k výchově. Proč tohle dělají?

I mezi hvězdnými rodiči se najdou takoví, kteří přistupují k výchově poněkud zvláštně. Nebo rozhodně jinak než většina. Od pojídání vlastní placenty…celý článek

Podle svých slov se těší na to, jak se bude rodina sžívat a jak si na sebe budou obě dcery zvykat. Připomněl zároveň, že Facebook coby firma nabízí svým zaměstnancům čtyři měsíce mateřské nebo otcovské dovolené – s odvoláním na studie o tom, že když spolu může být rodina pohromadě, prospívá to všem. 

Manželé s prvorozenou dcerou natočili před časem přání k čínskému novému roku:

Mark Zuckerberg s rodinou - přejí nový čínský rok mandarínsky • VIDEO: 

My Marku Zuckerbergovi fandíme. Respektive jsme rády, že dělá to, co by do jisté míry mělo být normální pro všechny otce. Protože jak říká: "Jsem si jistý, že moje kancelář bude pořád stát, až se tam zase vrátím."

Co byste dětem k jídlu vážně dávat neměli a proč?

Co byste dětem k jídlu vážně dávat neměli a proč?

Co by děti nikdy neměly jíst a pít? Nebo pokud možno jen hodně výjimečně? Nejspíše vás hned napadnou hranolky, pizza nebo nějaká ta sladká limonáda.…celý článek

9 nesmyslů, které bude škola od září zase chtít po vašich dětech

9 nesmyslů, které bude škola od září zase chtít po vašich dětech

Až po pár nájezdových dnech začne normální výuka, dočkáte se. Požadavky, které učitelky diktují do dětských notýsků – případně posílají mailem – a…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Proč jsou matky nevyspalé? Noční video odhaluje pravdu!

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku