Mark Zuckerberg si bere dva měsíce otcovské dovolené. Proč?

Otec při přebalování prvorozené dcery
Foto: Facebook/Mark Zuckerberg
Sdílej na facebooku
21. srpna  2017 
 16:00

Zakladatel Facebooku se v zimě stane podruhé otcem. Jeho žena Priscilla Chan čeká druhou dceru, ke skoro dvouleté Maximě tak přibude další holčička. Mark Zuckerberg už oznámil, že s rodinou zůstane dva měsíce doma, protože jeho kancelář, jak podotkl, bude jistě na svém místě i potom. 

"Když se narodila Max, vzal jsem si dva měsíce dovolené. Vždycky budu vděčný, že jsem s ní mohl hned na začátku života trávit tolik času," napsal teď Mark Zuckerberg na svůj Facebook s tím, že letos to hodlá udělat stejně. 

GALERIE: TAKHLE VYPADÁ RODINA MARKA ZUCKERBERGA

Jakmile se narodí druhá dcera, chce zase zůstat doma, měsíc nepracovat vůbec a měsíc pouze prostřednictvím webu, zejména Facebooku. 

 

Gwyneth Paltrow a 14 dalších celebrit s podivným přístupem k výchově. Proč tohle dělají?

Gwyneth Paltrow a 14 dalších celebrit s podivným přístupem k výchově. Proč tohle dělají?

I mezi hvězdnými rodiči se najdou takoví, kteří přistupují k výchově poněkud zvláštně. Nebo rozhodně jinak než většina. Od pojídání vlastní placenty…celý článek

Podle svých slov se těší na to, jak se bude rodina sžívat a jak si na sebe budou obě dcery zvykat. Připomněl zároveň, že Facebook coby firma nabízí svým zaměstnancům čtyři měsíce mateřské nebo otcovské dovolené – s odvoláním na studie o tom, že když spolu může být rodina pohromadě, prospívá to všem. 

Manželé s prvorozenou dcerou natočili před časem přání k čínskému novému roku:

Mark Zuckerberg s rodinou - přejí nový čínský rok mandarínsky • VIDEO: 

My Marku Zuckerbergovi fandíme. Respektive jsme rády, že dělá to, co by do jisté míry mělo být normální pro všechny otce. Protože jak říká: "Jsem si jistý, že moje kancelář bude pořád stát, až se tam zase vrátím."

Co byste dětem k jídlu vážně dávat neměli a proč?

Co byste dětem k jídlu vážně dávat neměli a proč?

Co by děti nikdy neměly jíst a pít? Nebo pokud možno jen hodně výjimečně? Nejspíše vás hned napadnou hranolky, pizza nebo nějaká ta sladká limonáda.…celý článek

9 nesmyslů, které bude škola od září zase chtít po vašich dětech

9 nesmyslů, které bude škola od září zase chtít po vašich dětech

Až po pár nájezdových dnech začne normální výuka, dočkáte se. Požadavky, které učitelky diktují do dětských notýsků – případně posílají mailem – a…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku