Spánek lepší než sex, nákup bez dětí coby odpočinek. Tohle pochopí jen rodiče!

Foto: iStock.com
Sdílej na facebooku
28. srpna  2019 
 06:00

Maminky jsou vlastně superženy. Činnosti, na které ostatní mají hodiny času, musí ony zvládnout během několika minut. A proto si váží maličkostí. Taková patnáctiminutová sprcha se zavřenými dveřmi je pro ně něco jako wellness pobyt v luxusním resortu. A co si budeme povídat, představa ničím nerušeného spánku je mnohdy vzrušuje víc než jakékoliv sexuální dobrodružství. Pokud máte malé děti, pochopíte. 

Když se narodí dítě, všechno je vzhůru nohama. Najednou už nemáte tolik času. A pokud jste byla zvyklá mýt si vlasy deset minut, nyní to musíte zvládnout za minuty dvě.

Totéž úklid. V jednom vtipu se říká, že uklízet domácnost s malými dětmi je jako čistit si zuby a přitom jíst makový loupák. No, nesmějte se... Ono to není daleko od pravdy. 

V naší GALERII je hned několik momentů, ve kterých se poznají jen rodiče malých dětí, obzvláště pak maminky.

Schválně – kolik bodů je vám povědomých? 

Jak to vidí mámy a jak děti? Tohle video vás dojme!


Sdílej na facebooku
Autor: Gabriela Kolinová

Diskuse ke článku

.

Související články

Video

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy