15 fascinujících faktů o dětech, které se narodily v září

Foto: iStock
Sdílej na facebooku
18. září  2017 
 16:00

Září je měsíc, kdy začíná škola a léto se mění v podzim. Zároveň je to měsíc, kdy se alespoň některé roky rodí vůbec nejvíce dětí ze všech měsíců v roce. Mají vaše děti narozeniny právě v září? Tak si přečtěte, co je pro ně charakteristické.

Víte, co je typické pro všechny zářijové děti? Například to, že ve škole budou pravděpodobně úspěšnější než děti, které se narodily až na jaře – samozřejmě s výjimkou  těch, které mají odklad a šly do školy později. Spojuje je také to, že pokud se narodily v termínu, byly pravděpodobně počaty o Vánocích, případně na Silvestra. 

GALERIE: Tohle všechno byste měli vědět o zářijových dětech

A napadlo by vás, že zatímco pokud jde o hyperaktivitu, jsou na tom zářijové děti nejlépe, kdežto jakmile dojde na alergii a astma, dopadají přesně naopak? 

A když se děti vztekají, bez ohledu na měsíc narození, zkuste tyhle tipy:

 

Tohle na ně platí! Tři tipy, které zabraly na vztek u tří synů • VIDEO: 

Školní retro: 15 věcí, které jste nejspíše do školy nosili taky

Školní retro: 15 věcí, které jste nejspíše do školy nosili taky

Pamatujete na náladu z doby, kdy jste sam chodili do školy? Připomeňte si ji i díky fotkám retro školních pomůcek. Zatímco dnešní děti nosí do školy…celý článek

7 vět, které nikdy neříkejte batoleti. Můžete mu ublížit

7 vět, které nikdy neříkejte batoleti. Můžete mu ublížit

"Myslím, že nejlepší výchovnou metodou je vydírání," prohlásil tuhle sedmnáctiletý syn kolegyně. Od srdce jsem se téhle radě zasmála, než mi došlo,…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články