15 fascinujících faktů o dětech, které se narodily v září

Foto: iStock
Sdílej na facebooku
18. září  2017 
 16:00

Září je měsíc, kdy začíná škola a léto se mění v podzim. Zároveň je to měsíc, kdy se alespoň některé roky rodí vůbec nejvíce dětí ze všech měsíců v roce. Mají vaše děti narozeniny právě v září? Tak si přečtěte, co je pro ně charakteristické.

Víte, co je typické pro všechny zářijové děti? Například to, že ve škole budou pravděpodobně úspěšnější než děti, které se narodily až na jaře – samozřejmě s výjimkou  těch, které mají odklad a šly do školy později. Spojuje je také to, že pokud se narodily v termínu, byly pravděpodobně počaty o Vánocích, případně na Silvestra. 

GALERIE: Tohle všechno byste měli vědět o zářijových dětech

A napadlo by vás, že zatímco pokud jde o hyperaktivitu, jsou na tom zářijové děti nejlépe, kdežto jakmile dojde na alergii a astma, dopadají přesně naopak? 

A když se děti vztekají, bez ohledu na měsíc narození, zkuste tyhle tipy:

 

Tohle na ně platí! Tři tipy, které zabraly na vztek u tří synů. • VIDEO: 

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy