Tak ten je vtipný! Otec tří dcer ukazuje rodičovství bez příkras | Supermámy

Tak ten je vtipný! Otec tří dcer ukazuje rodičovství bez příkras

Druhý snímek série aneb otec nesoucí na ramenou tíhu světa
Foto: Facebook/Zachary Stephens
Sdílej na facebooku
11. listopadu  2018 
 06:00

Vážně neradi používáme poučku "pokud nemáš děti, tak to nemůžeš pochopit", ale u následující série fotek se tomu prostě nedá vyhnout. Protože momenty, jakési výseky z rodičovství, které na svých snímcích ukazuje americký fotograf Zachary Stephens, ocení především ti, kdo doma zažívají něco podobného. Dnes a denně. 

Zachary Stephens nazval svou sérii fotek Jste tam ještě? a publikoval ji nejen na webu, ale k vidění byla i ve výstavních síních coby velkoformátové záběry, na kterých si návštěvníci mohli vychutnat každý detail. 

Třeba stránku z vyhledávače otevřenou na notebooku v záběru, kde děti koukají na televizi, na které je vidět pokus najít nějaké rady ohledně výchovy. Ačkoli nejde o důsledně realistické snímky – Stephens je někdy dává dohromady z více záběrů pomocí Photoshopu – jsou paradoxně svým způsobem o to realističtější. 

"Jsou to záběry reality života rodičů, někdy drsné, někdy humorné," komentuje jejich autor, otec tří dcer, který s rodinou žije v americkém Vermontu. 

VIDEO: Podívejte se, co dělají otcové pro své dcery:

Co dělají tatínkové pro své malé dcery • VIDEO: 

Co dělají otcové lépe než matky? Naučte se to od nich!

Co dělají otcové lépe než matky? Naučte se to od nich!

Jde vám někdy na nervy, že se vaši partneři starají o děti hůře než vy? Protože jim nedají jíst to správné jídlo, místo tvoření jim pustí pohádku a…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
No fuj, žena po porodu! Reklama, která se nesměla objevit v přenosu…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku