Tak ten je vtipný! Otec tří dcer ukazuje rodičovství bez příkras

Druhý snímek série aneb otec nesoucí na ramenou tíhu světa
Foto: Facebook/Zachary Stephens
Sdílej na facebooku
11. listopadu  2018 
 06:00

Vážně neradi používáme poučku "pokud nemáš děti, tak to nemůžeš pochopit", ale u následující série fotek se tomu prostě nedá vyhnout. Protože momenty, jakési výseky z rodičovství, které na svých snímcích ukazuje americký fotograf Zachary Stephens, ocení především ti, kdo doma zažívají něco podobného. Dnes a denně. 

Zachary Stephens nazval svou sérii fotek Jste tam ještě? a publikoval ji nejen na webu, ale k vidění byla i ve výstavních síních coby velkoformátové záběry, na kterých si návštěvníci mohli vychutnat každý detail. 

Třeba stránku z vyhledávače otevřenou na notebooku v záběru, kde děti koukají na televizi, na které je vidět pokus najít nějaké rady ohledně výchovy. Ačkoli nejde o důsledně realistické snímky – Stephens je někdy dává dohromady z více záběrů pomocí Photoshopu – jsou paradoxně svým způsobem o to realističtější. 

"Jsou to záběry reality života rodičů, někdy drsné, někdy humorné," komentuje jejich autor, otec tří dcer, který s rodinou žije v americkém Vermontu. 

VIDEO: Podívejte se, co dělají otcové pro své dcery:

Co dělají tatínkové pro své malé dcery • VIDEO: 

Co dělají otcové lépe než matky? Naučte se to od nich!

Co dělají otcové lépe než matky? Naučte se to od nich!

Jde vám někdy na nervy, že se vaši partneři starají o děti hůře než vy? Protože jim nedají jíst to správné jídlo, místo tvoření jim pustí pohádku a…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku