Před dětmi – a s nimi! Takhle se změnil můj muž, ukazuje výtvarnice

Soukromí S DĚTMI
Foto: Weng Chen/Bored Panda
Sdílej na facebooku
11. srpna  2018 
 06:00

Jeden starý vtip vypráví o tom, jak se muži bojí, že se jim po narození dítěte změní svět, ale ve skutečnosti se nestane nic a jinak jsou na tom jen matky. Výtvarnice Weng Chen by s tím asi nesouhlasila. Ilustrátorka vystupující pod nickem The Messycow ostatně nakreslila celou sérii obrázků, které zachycují, jak moc se život změnil právě pro jejího muže. 

Weng Chen kreslí odmalička. Ačkoli zrovna teď na to kvůli péči o malé děti nemá moc času. Přesto se rozhodla věnovat sérii obrázků svému muži a tomu, jak se změnil od doby, kdy se stal otcem. "Namalovat je mi trvalo jen pár dní," dodala.

Jak sama říká, rodinný život se pro ni stal ústředním tématem a přijde jí například vyloženě smysluplné pomocí ilustrací zachycovat různé všední zážitky nebo to, jak děti rostou. 

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku