Před dětmi – a s nimi! Takhle se změnil můj muž, ukazuje výtvarnice

Soukromí S DĚTMI
Foto: Weng Chen/Bored Panda
Sdílej na facebooku
11. srpna  2018 
 06:00

Jeden starý vtip vypráví o tom, jak se muži bojí, že se jim po narození dítěte změní svět, ale ve skutečnosti se nestane nic a jinak jsou na tom jen matky. Výtvarnice Weng Chen by s tím asi nesouhlasila. Ilustrátorka vystupující pod nickem The Messycow ostatně nakreslila celou sérii obrázků, které zachycují, jak moc se život změnil právě pro jejího muže. 

Weng Chen kreslí odmalička. Ačkoli zrovna teď na to kvůli péči o malé děti nemá moc času. Přesto se rozhodla věnovat sérii obrázků svému muži a tomu, jak se změnil od doby, kdy se stal otcem. "Namalovat je mi trvalo jen pár dní," dodala.

Jak sama říká, rodinný život se pro ni stal ústředním tématem a přijde jí například vyloženě smysluplné pomocí ilustrací zachycovat různé všední zážitky nebo to, jak děti rostou. 

Branky, body, kokoti: Vysíláme z Ostravy, prasáci připluli po Vltavě!

Branky, body, kokoti: Vysíláme z Ostravy, prasáci připluli po Vltavě!

Ani horké léto nepomohlo. Hloupé výroky, komentáře a rozhodnutí se objevují pořád stejně často. A máme tu i jedno české #metoo, tentokrát v podání…celý článek

Tohle video vám ukáže, proč člověk s malým dítětem prostě nic nestihne

Tohle video vám ukáže, proč člověk s malým dítětem prostě nic nestihne

Možná jsou děti klidné, které večer sedí tam, kam je ráno posadíte, a pak jsou děti, které neustále zkoumají svět. Zdá se, že většina batolat patří…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku