Dneska už to vím! Tohle bych jako rodič dělala jinak, říká matka dospělých dětí

Blogerka Kate Foster
Foto: Facebook
Sdílej na facebooku
16. listopadu  2018 
 06:00

Každý máme nějaké představy o tom, jak budeme své děti vychovávat. A i když jsou někdy ty představy pěkné, ne vždy vyjdou. Své o tom ví Kate Foster, blogerka, autorka a matka dospělých dětí z australského Melbourne. Teprve poté, co děti vyletěly z hnízda, některé své rodičovské metody přehodnotila. Tady jsou její výchovné tipy.

Kate Foster dnes říká, že čím je starší, tím víc vidí, kde zbytečně ztrácela drahocennou energii a kde toho měla investovat víc. Obě své dospělé děti považuje za výjimečné, tvrdě pracující, laskavé a empatické.

Je hrdá na to, že je takhle vychovala, přesto by našla nějaké "drobnosti", které by dnes při výchově změnila. Tohle je její seznam různých "ano" a "ne" pro výchovu dětí. Podívejte se do GALERIE.  

Co všechno na sebe prozradí matky, když se trošku napijou? Podívejte se na VIDEO:

Mámy se opily a rozpovídaly se o těhotenství a svých dětech • VIDEO: 

Sdílej na facebooku
Autor: aši

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku