Šokující experiment! Děti klidně odešly s neznámým člověkem

Video se připravuje ...
Šokující experiment! Odešlo by vaše dítě s neznámým člověkem také?
VIDEO: Youtube
Sdílej na facebooku
20. května  2020 
 06:00

Neznámý muž po dohodě s matkami zkoušel na dětském hřišti odlákat jejich děti. Rodiče byli vesměs přesvědčeni, že jejich potomek ví, že se s nikým cizím bavit nemá, a že proto s mužem nikam nepůjde. Mýlili se! Video se sociálním experimentem ukazuje, že by odešly prakticky všechny děti, protože muž je nalákal na roztomilé štěňátko a slíbil jim, že o kus dál jich má ještě více. 

Schválně se podívejte na tohle video. Nepotřebujete umět anglicky, abyste pochopili, o co v něm jde. Muž s roztomilým bílým pejskem přichází na dětské hřiště a chce vyzkoušet, zda děti chápou, že se nemají bavit, natož odcházet s někým cizím

Mužem není nikdo jiný než internetový vtipálek Joey Salads, který zásobuje YouTube videi s různými sociálními experimenty a vtípky. Tentokrát se dovolil rodičů, jestli může odlákat pomocí svého psa jménem Donuts jejich děti. 

Všichni rodiče, alespoň ti, kteří jsou zachyceni na videu, se shodli v tom, ať to muž klidně vyzkouší, protože jejich děti se s cizím mužem bavit nebudou. Vždyť je před něčím podobným neustále varují. 

Jenže ve skutečnosti se všechny děti okamžitě začaly rozplývat nad psem. A když přišla nabídka toho, že muž jich má někde ještě více a že se s nimi mohou jít pomazlit, nedokázali kluci ani holky odolat. Rodičům nezbylo než jen šokovaně přihlížet. 

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku