Šokující experiment! Odešlo by vaše dítě s neznámým člověkem také? | Supermámy

Šokující experiment! Odešlo by vaše dítě s neznámým člověkem také?

Šokující experiment! Odešlo by vaše dítě s neznámým člověkem také?
VIDEO: Youtube
Sdílej na facebooku
17. června  2019 
 06:00

Neznámý muž po dohodě s matkami zkoušel na dětském hřišti odlákat jejich děti. Rodiče byli vesměs přesvědčeni, že jejich potomek ví, že se s nikým cizím bavit nemá, a že proto s mužem nikam nepůjde. Mýlili se! Video se sociálním experimentem ukazuje, že by odešly prakticky všechny děti, protože muž je nalákal na roztomilé štěňátko a slíbil jim, že o kus dál jich má ještě více. 

Schválně se podívejte na tohle video. Nepotřebujete umět anglicky, abyste pochopili, o co v něm jde. Muž s roztomilým bílým pejskem přichází na dětské hřiště a chce vyzkoušet, zda děti chápou, že se nemají bavit, natož odcházet s někým cizím

Mužem není nikdo jiný než internetový vtipálek Joey Salads, který zásobuje YouTube videi s různými sociálními experimenty a vtípky. Tentokrát se dovolil rodičů, jestli může odlákat pomocí svého psa jménem Donuts jejich děti. 

Když se George a Charlotte nudí, vztekají a jsou unavení. Stejně jako všechny děti!

Když se George a Charlotte nudí, vztekají a jsou unavení. Stejně jako všechny děti!

Britského prince George a jeho sestru Charlotte zbožňuje celý svět. Ale zatímco od jeho rodičů se očekává královské vystupování, on si může dovolit…celý článek

Všichni rodiče, alespoň ti, kteří jsou zachyceni na videu, se shodli v tom, ať to muž klidně vyzkouší, protože jejich děti se s cizím mužem bavit nebudou. Vždyť je před něčím podobným neustále varují. 

Jenže ve skutečnosti se všechny děti okamžitě začaly rozplývat nad psem. A když přišla nabídka toho, že muž jich má někde ještě více a že se s nimi mohou jít pomazlit, nedokázali kluci ani holky odolat. Rodičům nezbylo než jen šokovaně přihlížet. 

Matku naprosto šokovalo pohlaví novorozence! Proč?

Matku naprosto šokovalo pohlaví novorozence! Proč?

Kim Guiley a její manžel Travis vždycky chtěli jak dceru, tak i syna. Dcera se jim narodila v roce 2013. Když Kim za pár let znovu otěhotněla, doufala…celý článek

100 mimořádných fotek z porodu! Podívejte se, jak ho rodiny prožívají

100 mimořádných fotek z porodu! Podívejte se, jak ho rodiny prožívají

Hodně syrové i něžné, plné emocí a každopádně opravdové a silné. Přesně takhle totiž porod vypadá. Podívejte se do galerie a připomeňte si chvíle,…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Děti, které necvičí, budou celý život ty nešikovné! Jak často by…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku