Jak si najít dobrého muže? Tohle radí otec své dceři! Souhlasíte?

Jak si najít dobrého muže? Tohle radí otec své dceři! Souhlasíte?
Foto: iStock
Sdílej na facebooku
15. listopadu  2019 
 06:00

Tajemství šťastného života? Každý táta, který miluje svou dceru, si určitě z celého srdce přeje, aby – pokud o to bude stát – našla muže, který ji bude milovat a respektovat, s nímž bude šťastná. Tenhle otec svá doporučení rovnou sepsal. Líbí se vám? 

Randi s ním, pokud tě činí šťastnou, ale vezmi si ho, když tě dokáže rozesmát.

Pravidlo, které neztrácí nic na své pravdivosti. Jistě – chodit s někým, kvůli komu se vznášíte a jste šťastná, ale žít s někým, kdo nemá špetku smyslu pro humor a nedokáže vás rozesmát? Správný chlap pro život dokáže svou partnerku rozesmát tak, že se bude za břicho popadat. Svět někdy není laskavý, je v něm i hodně bolesti, proto je zapotřebí žít s někým, kdo všechno dělá snesitelnější.

Ujisti se, že má na těle nějakou jizvu nebo škrábanec.

Jizvy nebo hrubé dlaně jsou v životě lepší než měkké ruce bez jizviček. Jizvy mohou znamenat, že chlap se nebojí bránit nejen sebe, ale i svou ženu. Je to taky znamení, že se nebojí tvrdé práce. Neber si chlapa, který nikdy neměl ani jeden puchýř na dlani. Život je někdy boj, na který je potřeba odvaha.

Než řekneš ano, pohádej se s ním a poznej jeho závislosti.

Stres dokáže člověka změnit naprosto totálně. Takže než si ho vezmeš, poznej ho, co nejvíc můžeš. Zjisti, jestli nepije a jestli se občas napije, dovol mu se opít, abys viděla, jak reaguje v opilosti. Pokud je agresivní a nejde daleko pro ránu – toho si určitě neber. Poznej jeho závislosti, uvidíš, jak se s nimi dokáže poprat. Pokud už ti na začátku vztahu vadí, jak se chová, za osm let to bude ještě horší. Někdy je prostě nutné pochopit, že někteří lidé se k nám nehodí.

Věř svým instinktům.

Jestli se s mužem, s nímž randíš, necítíš bezpečně nebo se cítíš divně, tvé „střevo“ tě varuje. Prostě nedělej žádné kompromisy a raději se rozejdi včas. Lepší dříve než později litovat.

Nenech se koupit penězi, ale mysli i na budoucnost.

Nemůže-li si tvůj partner dovolit pozvat tě na večeři a má problém s penězi, není to ideální, ale pokud naopak peníze má a neustále si tě „kupuje“, nakonec zjistíš, že láska a peníze jsou nepřátelé. Zároveň se ujisti, že je tvůj partner schopen pracovat, ne aby tě zneužíval! Až 62 procent rozvodů se děje v důsledku ekonomické zátěže. Ujisti se tedy dobře, jestli miluješ jeho, nebo jeho peníze.

Dívej se, jak se chová ke zvířatům.

Jak člověk zachází se zvířaty, to je dobrým ukazatelem toho, jak bude zacházet s dětmi. Pokud ho vidíš, že vztáhne ruku na psa nebo kočku, zabal si věci do tašky, bouchni dveřmi a zmiz. Zvířata jsou jen z poloviny „otravná“ oproti lidskému batoleti... Totéž platí třeba pro číšníky a hotelové uklízečky. Pokud je hrubý k těm, kteří pracují leckdy za minimální mzdu, říká to hodně o tom, jaký je.

Pokud si tě neváží, nezaslouží si tě.

Jsi žena, která se narodila s mnoha dobrými vlastnostmi (a samozřejmě i s těmi  horšími). Jsi dokonalá, a pokud to on nevidí, je to jeho chyba. Určitě někde existuje někdo, kdo bude milovat i tvé chyby. Buď silná. Když tě tvůj partner požádá, aby ses změnila, buď jako skála. Jsi úžasná taková, jaká jsi.

Sdílej na facebooku
Autor: aši

Diskuse ke článku

.
Video

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy