Roztomilé duo: Pes v láskyplném objetí s osmiměsíčním chlapečkem

Foto: Instagram
Sdílej na facebooku
7. prosince  2016 
 06:00

Anglický pointer Nora je lovecký pes, kterého zachránili dva mladí lidé před sedmi lety. To ještě neměli děti. Teď už mají tři a kromě toho do rodiny patří dva psi z útulku a dvě kočky. Na Instagramu manželé publikují pod jménem Wellettas neuvěřitelné fotografie, na kterých jsou psi s dětmi v nejrůznějších situacích a vypadají jako vystřižení z reality show. Co jim říkáte?

I když se to může zdát někdy dost hektické – zvládat tak početnou rodinu a tolik zvířat – pravdou je, že mezi dětmi a domácími mazlíčky vzniklo skutečně silné pouto. Zejména osmiměsíční Archie Noru doslova zbožňuje – a obráceně. Jsou nejlepšími kamarády a většinu dne tráví spolu, včetně spaní. Opravdu jsou rozkošní, nemyslíte?

PODÍVEJTE SE NA FOTKY Z INSTAGRAMU, KTERÉ VÁS DOJMOU

Sdílej na facebooku
Autor: aši

Diskuse ke článku

.
Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy