Úlet? Hitem jsou ozdobené velikonoční stromečky, lidé se výtvory chlubí na webu

Děti mají novou zábavu
Foto: Profimedia.cz
Sdílej na facebooku
6. dubna  2020 
 06:00

Britové a ještě více Američané propadli nové zábavě. Když kvůli koronaviru nemohou slavit Velikonoce s ostatními, o to více jim propadají doma. Hitem je zdobení umělých vánočních stromečků velikonočními dekoracemi. Pár nenápadných větviček zdobených vajíčky? Na to letos zapomeňte! 

Zavřené školy a školky kvůli koronaviru a dlouhé hodiny v karanténě jsou dost úmorné pro všechny. Každý se s tím snaží vyrovnat po svém. 

Na internetu se tak lidé chlubí ledasčím. Třeba slavnostně nazdobenými velikonočními stromky. Schválně se podívejte do galerie.

A vlastně to chápeme, rodič v karanténě vymyslí v podstatě cokoli, aby děti nějakým způsobem alespoň na hodinu nebo dvě zabavil. Velikonoční stromečky budiž toho důkazem. 

Sdílej na facebooku
Autor: red, red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku