Neuvěřitelné! Sestry se fotily celých 40 let. Takhle se změnily | Supermámy

Neuvěřitelné! Sestry se fotily celých 40 let. Takhle se změnily

1975 (zleva Laurie, Heather, Bebe a Mimi)
Foto: reprofoto
Sdílej na facebooku
13. ledna  2020 
 06:00

Začaly se fotit ještě jako teenagerky a vydrželo jim to dlouhých čtyřicet let. A stejně dlouho jim vydrželo nejen sourozenecké pouto, ale také přátelství, což je obdivuhodné. Tahle časosběrná série fotek čtyř sester vás dostane. 

Na fotografiích je čtveřice žen. Jde o sestry, které začal v roce 1975 fotit Nick Nixon, profesor fotografie na Vysoké škole umělecké v Massachusetts. Jedna z dívek je jeho žena Bebe. Ostatní jsou její sestry: Laurie, Heather a Mimi. 

První snímek vznikl, když bylo sestrám 15, 21, 23 a 25 let. Na fotce jsou také seřazené podle věku, a to od nejmladší po nejstarší (zleva doprava).

Sestry se domluvily, že se budou pravidelně jednou za rok scházet, aby vytvořily další fotku. A vydržely se fotit dlouhých čtyřicet let, na což mohou být pyšné. Za tu dlouhou dobu se změnila spousta věcí, jejich životní styl, postoje, móda i názory, ale jejich přátelství a pouto odolaly. 

Táta filmoval svou dceru od narození do plnoletosti:

Táta filmoval svou dceru od narození do plnoletosti • VIDEO: 

Podívejte se na FOTOGRAFIE, které začínají rokem 1975 a končí v roce 2014. Možná vás dojmou stejně jako nás. Soubor dostal název Sestry Brownovy a byl vystaven v mnohých galeriích po celém světě. 

Máma, táta a syn se fotili dlouhých 21 let ve stejné pozici. Výsledek musíte vidět!

Máma, táta a syn se fotili dlouhých 21 let ve stejné pozici. Výsledek musíte vidět!

Každá rodina má tisíce společných fotek. Tenhle pár se ale rozhodl, že se budou se svým synem fotit každý rok ve stejné póze. Krásně tak zdokumentoval…celý článek

Krásné časosběrné snímky. Tatínek se fotil s dcerou 35 let na stejném místě

Krásné časosběrné snímky. Tatínek se fotil s dcerou 35 let na stejném místě

Když se tatínek roční holčičky Hua Yunqing před 35 lety vyfotil s dcerou u čínského jezera Tai v provincii Ťiang-su, vůbec netušil, že právě odstartoval…celý článek

Koloběh života. Muž se fotil se synem celých 26 let. Skvělý nápad!

Koloběh života. Muž se fotil se synem celých 26 let. Skvělý nápad!

Tomu se říká výdrž. Tento neznámý muž se fotil se svým synem dlouhých 26 let. První fotografie byla pořízena v roce 1986, poslední v roce 2012. Na…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: kog

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Doktorky v bikinách, křivák Klaus a…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku