Tohle nejím! Holčička, které nechutná avokádo, dělá neuvěřitelné grimasy

Holčička se tváří šokovaně, když ochutná avokádo
VIDEO: Youtube/KentuckyFriedIdiot
Sdílej na facebooku
15. února  2019 
 06:00

Děti jsou mistry v dělání obličejů. Zvláště když mají ochutnat nějaké nové jídlo. Udává se dokonce, že některé je třeba jim dát ochutnat nejméně dvacetkrát, než ho akceptují. Otázkou je, zda holčička z tohoto videa přijde avokádu vůbec někdy na chuť. 

Jak jste se tvářili, když jste poprvé ochutnali avokádo? Nebo třeba citron či kyselou okurku? To už si nejspíše nepamatujete, ale stačí se podívat na tohle video, aby se vám to zase vybavilo. Malá holčička se avokádu sice nebrání, ale její poněkud vytřeštěné oči mluví za vše. 

Holčička se tváří šokovaně, když ochutná avokádo • VIDEO: 

Sdílej na facebooku
Autor: wall

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku