Nejšílenější účesy: Neuvěříte, co rodiče dětem vytvořili na hlavě

Troufli byste si svým dětem udělat něco takového?
Foto: Bored Panda
Sdílej na facebooku
25. června  2017 
 20:00

Mysleli jste si, že jste skutečně alternativní rodiče otevření všem špatnostem? Co všechno byste udělali pro své děti, abyste na jejich tvářích spatřili ten šibalský, veselý úsměv? Někteří si dali tu práci a nad splněným snem svých dítek strávili několik hodin.

Některým matkám se dělá mdlo, jen co je jejich rozkošná dcerunka požádá o to, aby jí upletly copánek. Jak by se asi tvářily, kdyby po nich jejich děti chtěly na hlavě vytvořit něco podobného?  

Obyčejné kostýmy už jsou nuda, a tak se někteří rodiče snažili pro své děti vymyslet co nejoriginálnější účesy, které by dokonale ladily. Lepší možná nepřemýšlet nad tím, kolik času zabralo vytvořit třeba podzimní strom s listím nebo děsivou halloweenskou zahradu. Jaký nejšílenější účes jste doma svému dítku vytvořili vy?

A kdybyste naopak chtěli vytvářet něco normálního, inspirace prosím zde

Tipy na účesy pro dívky: Nechte se inspirovat! • VIDEO: 

Otestovali jsme: Tyhle nanuky dětem nedávejte! Které jsou v pořádku?

Otestovali jsme: Tyhle nanuky dětem nedávejte! Které jsou v pořádku?

Jsou pro děti lepší ovocné, nebo mléčné zmrzliny? Smetanové, či ty s rostlinným tukem? A hodí se vůbec pro děti? Na všechny tyto otázky jsme se pokusili…celý článek

Fotografka zachytila mateřství: Tohle je skutečnost, ne fotky z Instagramu!

Fotografka zachytila mateřství: Tohle je skutečnost, ne fotky z Instagramu!

Možná se vám tyhle snímky nebudou líbit tolik jako ty, které vídáte na Instagramu i jinde. Nejsou to žádné do detailu a posledního kousku oblečení…celý článek

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku