Matka obarvila dceři vlasy, aby vypadala jako jednorožec. Udělali byste to taky?

Foto: Instagram.com/marythomaston
Sdílej na facebooku
23. března  2017 
 12:00

Hodně rozporuplné reakce se snesly na hlavu Mary Thomaston, vlasové stylistky, která splnila přání své dcery. A ostříhala a obarvila jí vlasy tak, aby vypadala jako jednorožec. Fotky šestileté dívenky se zářivě modrou hřívou sdílí na sociální síti Instagram. 

"Kdy, když ne teď?" ptá se Mary Thomaston svých kritiků. Podle ní nemá smysl dětem říkat, že si budou moci vlasy obarvit, až budou velké, když po tom touží právě teď. Navíc to nikomu nebude, na rozdíl třeba od profesorů později ve škole, vadit. 

GALERIE: Holčička s modrou hřívou jako jednorožec 

Také šestiletá Lyra už chodí do školy, a proto když se její matka po mnohaměsíčním naléhání rozhodla přání svého dítěte splnit, ověřila si nejdříve u učitelů, že jim to nebude vadit. Zase tak moc se nápadu potomka divit nemohla, pracuje jako vlasová stylistka a specializuje se právě na výstřední barvy vlasů. Na vytvoření účesu použila dočasné, tedy smývatelné barvy. Jedna z žen, které účes pochválily na Instagramu, napsala, že barvy jsou možná chemické, ale to třeba jídlo z fast foodu taky. 

Jak se vám tenhle nápad líbí? A co vy, chtěli byste vlasy v neobvyklé barvě, jako naše kolegyně? 

Barvou vlasů letošního roku je "blorange". Komu bude slušet? • VIDEO: 

Zlatíčka: Tyhle děti vyhrály minule! Letos můžete desetitisíce získat vy

Zlatíčka: Tyhle děti vyhrály minule! Letos můžete desetitisíce získat vy

Láká vás výhra třicet tisíc korun? Není se čemu divit, takové peníze jen tak na ulici nenajdete! Zato je ale můžete vyhrát v soutěži Zlatíčka! Jestli…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy