Fotogalerie: Když se malé děti tváří jako dospělí | Supermámy

Fotogalerie: Když se malé děti tváří jako dospělí

Když se děti tváří jako malí dospělí.
Foto: Bored Panda
Sdílej na facebooku
2. října  2016 
 06:00

Malé děti umí většinou pár ultra roztomilých výrazů, které během dnů střídají a dojímají tak všechny kolem sebe. Syn Molly Mikosové to dotáhl ještě dál a ve svých pár měsících dokáže vystřihnout takový výraz v tváři, že by se za něj nemusel stydět lecjaký dospělý. 

Jen těžko hádat, co si o nás myslí novorozenci a kojenci. Svým výrazem ve tváři totiž dávají najevo maximálně tak svoji spokojenost či nespokojenost se základními lidskými potřebami. To syn Molly Mikosové si s tím moc servítky nebere a dokáže udělat grimasy sedící spíše na dospělého člověka. 

Není ovšem jediné dítě na světě, které umí vystřihnout takové výrazy ve tváři. Další najdete i mezi dvěma tisíci soutěžícími Zlatíčky, kteří soutěží o titul toho nej. Nejen prohlédnout a hlasovat pro svého favorita, ale i zapojit se stále ještě můžete. Stačí kliknout zde a přihlásit se. Je to jednoduché, pouze nahrajete fotku a už můžete hlasovat!
 

Zlatíčka: Tyhle děti vyhrály minule! Letos můžete desetitisíce získat vy

Zlatíčka: Tyhle děti vyhrály minule! Letos můžete desetitisíce získat vy

Láká vás výhra třicet tisíc korun? Není se čemu divit, takové peníze jen tak na ulici nenajdete! Zato je ale můžete vyhrát v soutěži Zlatíčka! Jestli…celý článek

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Dvojčata (2) dokonale předvádějí úvodní scénu z Ledového království

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku